تمدید اعتبار گواهی نامه CARES جهت صادرات میلگرد ذوب آهن به اروپا و کشورهای حوزه خلیج فارس
ممیزی خارجی مراقبتی گواهینامه CARES جهت صادرات میلگرد تولیدی ذوب آهن اصفهان به اروپا و کشورهای حوزه خلیج فارس جاری در این شرکت با موفقیت انجام شد.

به گزارش  چیلان ، مهندس شیرین پرور مدیر کیفیت فراگیر ذوب آهن اصفهان ضمن اعلام خبر فوق افزود: ممیزی دو روزه تمدید گواهینامه CARES طــی روزهای ۱۶ و۱۷ بهمن ماه توسط سرممیز موسسه مذکور و در مدیریت های مرتبط انجام گرفت که با توجه به مشاهده نشدن هیچ گونه عدم انطباق عمده ای، گواهینامه CARES تمدید اعتبار شد.

در جلسه اختتامیه این ممیزی که با حضور مهندس بهرامی معاون منابع انسانی و امور اجتماعی و تعدادی از مدیران بخش های مرتبط شرکت برگزار شد، سرممیز موسسه CARES ضمن تشریح چگونگی ممیزی انجام شده در قسمت های مختلف شرکت، تلاش گسترده ذوب آهن اصفهان در جهت تحقق و ابقای شرایط استاندارد CARES در این مجتمع صنعتی را قابل ملاحظه دانست و یادآور شد که ممیزی مراقبتی گواهینامه CARES در ذوب آهن اصفهان همانند دوره های قبلی با موفقیت انجام و گواهینامه مربوطه تمدید اعتبار می گردد.

در این جلسه، مهندس بهرامی ضمن تشکر از کلیه همکاران در جهت انجام موفقیت آمیز این ممیزی ابراز امیدواری نمود که با ادامه تلاش ها، تولید محصولات مطابق با استاندارد مذکور و با رعایت تمامی الزامات آن در ذوب آهن اصفهان استمرار داشته باشد.

لازم به ذکر اســت که ذوب آهن اصفهان تنها دارنده گواهینامــه CARES در ایران می باشـد.

2

تاریخ انتشار : ۵ اسفند ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۳
شناسه مطلب : 23957
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.