بزرگترین تولیدکننده بخش خصوصی میلگرد وارد بورس می شود/ مراسم معارفه فولاد کویر امروز ۱۵ مهرماه
10 درصد از سهام فولاد کویر کاشان معادل 240 میلیون سهم روز 17 مهرماه در بازار سرمایه عرضه می شود. مراسم معارفه این شرکت به منظور تشریح برنامه های جاری و آتی، وضعیت مالی و عملکرد شرکت امروز 15 مهرماه از ساعت 15 تا 17 در هتل سیمرغ برگزار می شود.

به گزارش  چیلان ، بر اساس اطلاعیه شرکت بورس اوراق بهادار تهران، ۱۰ درصد از سهام شرکت فولاد سپید فراب کویر (مجتمع فولاد کویر) به عنوان پانصد و سی و یکمین شرکت پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران روز چهارشنبه ۱۷ مهرماه عرضه می گردد.

این سهام که تعداد آن ۲۴۰ میلیون سهم اعلام شده است، با کف قیمتی ۶۰۰۰ ریال و سقف ۶۲۵۰ ریال عرضه می شود و کارگزاری بانک آینده مدیریت عرضه را بر عهده دارد.

بر اساس این گزارش ، سهام مجتمع فولاد کویر با نماد “کویر” در بخش ” ساخت فلزات اساسی”، گروه و طبقه “ساخت آهن و فولاد اساسی” در فهرست نرخ های بازار دوم و به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد.

همچنین بر اساس اعلام شرکت بورس اوراق بهادار تهران، مراسم معارفه این شرکت به منظور تشریح برنامه های جاری و آتی، وضعیت مالی و عملکرد شرکت امروز ۱۵ مهرماه از ساعت ۱۵ تا ۱۷ در هتل سیمرغ برگزار می شود.

2

تاریخ انتشار : ۱۵ مهر ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۲
شناسه مطلب : 28059
ارسال
برچسب ها

150180

ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.