مدیرعامل شرکت نانو فناوران خاور در گفت و گو با چیلان:روزهای شلوغ تولیدکنندگان ماسک در بحران کرونا با محصول نانو ماسک
شرکت دانش بنیان نانو فناوران خاور در بحران اپیدمی ویروس کرونا توانسته است با تولید ماسک های تنفسی نانو در جلوگیری از گسترش ویروس کرونا در سطح جامعه ایفای نقش کند.

شرکت دانش بنیان نانو فناوران خاور در بحران اپیدمی ویروس کرونا توانسته است با تولید ماسک های تنفسی نانو در جلوگیری از گسترش ویروس کرونا نقش برجسته ای را در کشور ایفا کند.
سید امیرحسین تقوی، مدیرعامل شرکت نانو فناوران خاور، در گفت‌وگو با  چیلان  از روزهای پرفشار این شرکت در بحران کرونا گفت و در ادامه به فعالیت این شرکت در همکاری با شرکت های صنعتی به خصوص شرکت های حوزه معدن و صنایع معدنی سخن گفت.
تقوی عنوان کرد که در حاضر نزدیک به ۶۰۰ کارخانه بزرگ صنعتی، نظیر فولاد مبارکه و ذوب آهن اصفهان مشتری محصولاتِ های‌ تکِ این شرکت هستند و این شرکت دانش‌بنیان توانسته در دومین نمایشگاه ملی فولاد ایران، محصولات جدید خود را به شرکت‌های فولادی معرفی کند.
مدیرعامل شرکت نانو فناوران خاور در مورد فعالیت این شرکت به خبرنگار  چیلان  گفت: شرکت ما یک شرکت دانش‌بنیان و تولیدکننده نانوالیاف‌ صنعتی ، نانو ماسک های تنفسی و فیلترهای صنعتی با فناوری نانو است. محصولاتی که ما تولید می‌کنیم، محصولاتی های‌تک هستند.

2

تاریخ انتشار : ۲۸ اسفند ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۹
شناسه مطلب : 30447
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.