اطلاعیه مهم انجمن فولادسومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران به دلیل شیوع کرونا به تعویق افتاد
انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران طی اطلاعیه‌ای از به تعویق افتادن سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران خبر داد. انجمن فولاد اعلام کرد: به دلیل شرایط خاص کشور در رابطه با بحران کرونا و محدودیت‌های ایجاد شده در این خصوص، "سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران" در تاریخ مرسوم سالیان گذشته (۲۳ دیماه) برگزار نخواهد شد. انجمن فولاد اعلام کرده است که زمان و نحوه برگزاری هر چه باشکوه‌تر این رویداد ملی متعاقباً اعلام خواهد شد.

انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران طی اطلاعیه‌ای در خصوص برگزاری سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران اعلام کرد:

ضمن آرزوی سلامتی برای همه همکاران عزیزمان در زنجیره آهن و فولاد و پیرو پیگیری های تولیدکنندگان و تامین کنندگان زنجیره آهن و فولاد کشور، به اطلاع می رساند به دلیل شرایط خاص کشور در رابطه با بحران کرونا و محدودیت های ایجاد شده در این خصوص، “سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران” در تاریخ مرسوم سالیان گذشته (۲۳ دیماه) برگزار نخواهد شد.

لذا ضمن سپاس از توجه ویژه تولیدکنندگان آهن و فولاد کشور، تامین کنندگان داخلی، شرکت های دانش بنیان و مقامات و مسئولین دولتی و حاکمیتی به مقوله بومی سازی، توسعه تکنولوژی و حداکثر استفاده از توان داخلی که در ۳ سال اخیر منتج به صرفه جویی ارزی ۲ میلیارد دلاری در صنعت فولاد کشور شده است، به اطلاع می رساند نظر به مقدمات متعدد لازم برای این رویداد ملی، امکان برگزاری “سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران” در دی ماه سال جاری میسر نمی باشد.

انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در تلاش است با بهبودی نسبی وضعیت پاندمی ویروس کرونا در کشور و با اخذ موافقت لازم از مراجع ذیربط، نسبت به برگزاری این رویداد ملی در زمان مناسب اقدام نماید. بدیهی است زمان و نحوه برگزاری هر چه باشکوه تر این رویداد ملی متعاقباً از سوی این انجمن اعلام خواهد گردید.

POSTER JASHNVAREH 99 1 scaled

2

تاریخ انتشار : ۱۰ دی ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۸
شناسه مطلب : 34205
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.