چیلان عملکرد سالانه "کاوه" را بررسی می‌کندرشد ۵۷ درصدی فروش فولاد کاوه جنوب در سال ۹۸
شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در سال ۹۸، موفق به تحقق فروش ۵ هزار و ۳۰۴ میلیارد تومانی شد که نسبت به سال ۹۷، رشد ۵۷ درصدی را نشان می‌دهد.

به گزارش  چیلان ، شرکت فولاد کاوه جنوب کیش (نماد “کاوه” در بورس تهران) گزارش عملکرد اسفندماه خود را منتشر کرد و بدین ترتیب وضعیت فروش این شرکت در مجموع سال ۹۸ مشخص شد. فولاد کاوه جنوب که در سال ۹۷، فروش ۳۳۸۲ میلیارد تومانی را ثبت کرده بود، در سال ۹۸، رشد ۵۷ درصدی را در فروش محصولات خود تجربه کرد و درآمد فروش این شرکت به ۵ هزار و ۳۰۴ میلیارد تومان رسید.

در اسفندماه ۹۸، فولاد کاوه جنوب ۴۷۵ میلیارد تومان از محصولات خود را به فروش رساند که نسبت به ماه مشابه سال قبل و بهمن ۹۸، به ترتیب رشد ۳۶ درصدی و رشد ۸ درصدی را نشان می‌دهد. در مجموع “کاوه” بهترین عملکرد فروشِ فصلی خود در سال ۹۸ را در فصل تابستان ثبت کرد و موفق به تحقق درآمد فروش ۱۵۹۴ میلیارد تومانی در این فصل شد.

متوسط نرخ فروش شمش بیلت داخلی و صادراتی فولاد کاوه جنوب در سال ۹۸، به ترتیب ۳۸۱۹ و ۴۴۶۳ تومان به ازای هر کیلو بوده است. نرخ فروش شمش بیلتِ داخلی و صادراتی این شرکت در اسفند ۹۸ به ترتیب، ۴۶۱۴ و ۵۴۴۰ تومان بوده که حاکی از رشد ۲۱ درصدی برای بیلت داخلی و رشد ۲۲ درصدی برای بیلت صادراتی نسبت به نرخ‌ میانگین سال ۹۸ است.

فولاد کاوه جنوب در سال ۹۸ موفق به تولید یک میلیون و ۱۵۷ هزار تن شمش بیلت شده است.

جزئیات فروش فولاد کاوه جنوب در سال ۹۸ را در نمودار زیر ببینید:

2

تاریخ انتشار : ۱۰ فروردین ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۱۶
شناسه مطلب : 30616
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.