تولید ماهانه شمش در فولاد کاوه جنوب از ظرفیت اسمی فراتر رفت
در فروردین ماه سال ۹۹، یکصد هزار و ۵۱۶ تن شمش فولادی در مجتمع فولاد کاوه جنوب کیش تولید شد و در این ماه، با وجود اقدامات صورت‌گرفته برای مهار کرونا در این شرکت، تولید در فولاد کاوه از ظرفیت اسمی فراتر رفت.

به گزارش  چیلان ، این موفقیت با رعایت پروتکل های بهداشتی در راستای کنترل بیماری کووید ۱۹در حالی حاصل شد که سال ۹۸ نیز با تلاش فولادگران شرکت فولاد کاوه جنوب کیش، رکورد جدیدی از تولید در این مجتمع صنعتی به ثبت رسید؛ به گونه ای که این شرکت با تولید یک میلیون و ۱۵۷ هزار تن فولاد در دوازده ماهه سال “رونق تولید”، رکورد تولید سالانه خود را ۱۴.۷درصد افزایش داد. کسب این موفقیت ها و دستاوردهای مهم، نشانگر تلاش مجدانه کارگران، کارمندان و مدیران این مجموعه برای تحقق منویات مقام معظم رهبری در زمینه “رونق و جهش تولید” است.

اقدامات موثر برای کنترل کووید ۱۹
به منظور اقدام مؤثر و اطمینان از کنترل بیماری کووید ۱۹، کمیته ویژه ای در شرکت فولاد کاوه جنوب کیش تشکیل شده که با توجه به شرایط موجود و به صورت مستمر تدابیری را اتخاذ و دستورالعمل‌های روزآمد و کاربردی تهیه و برای اجرا، ابلاغ می‌کند.
در همین راستا، طی دوماه اخیر اقداماتی همچون ضدعفونی کردن روزانه محوطه ها، ساختمان ها، اتاق های کار و مکان های عمومی نظیر سرویس های ایاب و ذهاب، کنترل دمای بدن کارکنان و مراجعه کنندگان به شرکت با تب سنج و توزیع چهار مرحله بسته سلامت برای کارکنان و خانواده های آنان صورت گرفته است.
کاهش ساعت کاری کارکنان روزکار و تغییر ساعات کار پرسنل شیفتی با هدف پیشگیری از تجمع کارکنان در محل کار، تغییر نحوۀ ثبت ورود و خروج کارکنان با استفاده از دستگاه های چهره خوان، لغو دوره های آموزشی و برگزاری آنها به صورت غیرحضوری، استقرار کانکس غربالگری سلامت افراد دارای علایم سرماخوردگی و آنفولانزا، کنترل کمپ های کارگری، نصب ۵۰ مخزن آب ۲۰۰ لیتری و ۱۰۰ جامایعی دیواری برای شستشوی دست ها در ورودی ها و محوطه های شرکت و همچنین استقرار سینی های ضدعفونی کننده کف کفش در محل ورودی های شرکت و ساختمان ها از دیگر اقدامات شرکت فولاد کاوه جنوب کیش است.
علاوه بر این، توزیع بروشور و پمفلت، تبلیغات محیطی و نصب بنرهای هشداری، توصیه های آموزشی در سطح شرکت و اماکن عمومی، راه اندازی کمپین “در خانه می مانیم” با معرفی بسته های فرهنگی و پیشنهاد سرگرمی برای خانواده ها ویژه ایام قرنطینه، اطلاع‌رسانی به‌موقع و مستمر پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی از طریق کانال‌های ارتباطی و سامانه پیامکی نیز در همین راستا انجام شده است.

2

تاریخ انتشار : ۲ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۰
شناسه مطلب : 31028
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.