ارتقای رکورد تولید ماهیانه آهن اسفنجی در فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری
همزمان با دومین ماه از سال جهش تولید، واحد احیاء مستقیم شرکت فولاد سفیددشت با تولید ۷۲۵۳۳ تن محصول، موفق به ارتقای ۲۲۲۸ تنی رکورد تولید ماهیانه نسبت به آخرین رکورد در دی ماه ۹۸ شد.

به گزارش  چیلان ، جمشید علی بابایی مدیر عملیات شرکت فولاد سفیددشت با اشاره به گذر تولید از بیش از دو میلیون تن آهن اسفنجی در واحد احیاء مستقیم، از آغاز راه اندازی خبر داد و افزود: دست یابی به این موفقیت ها با حمایت سهامداران (فولاد مبارکه و سازمان ایمیدرو) و مدیریت عامل و نیز تلاش و همدلی کارکنان شرکت و پیمانکاران در تمامی بخش ها امکان پذیر شد و ابراز امیدواری نمود با تامین گندله مورد نیاز و قطعات یدکی اصلی بتوان روند تولید را حفظ نمود.
سرپرست واحد تکنولوژی و توسعه با اشاره به پیشرفت ۸۲ درصدی روند اجرای پروژه فولادسازی شرکت گفت: امیدواریم تا پایان سال جاری با راه اندازی این واحد، در بهره برداری از واحد فولادسازی و ریخته گری نیز مانند واحد احیاء مستقیم در بین واحدهای فولاد استانی پیشتاز باشیم.
علی بابایی تاکید نمود که پیمانکاران کنسرسیوم اجرایی پروژه فولاد سازی با افزایش تعداد شیفت کار خود می توانند ضمن جبران تاخیرات در اجرا فعالیت های پروژه نیز تسریع و تا پایان بهمن ماه عملیات نصب تکمیل و وارد فاز راه اندازی گردیم.

2

تاریخ انتشار : ۱ خرداد ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۹
شناسه مطلب : 31496
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.