کارنامه آموزشی چادرملو: ۵۲ هزار و ۸۲۵ نفر ساعت آموزش کارکنان در سال ۱۳۹۸
شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در سال ۱۳۹۸ تعداد ۸ هزار و ۵۶۳ نفر از کارکنان و کارگران شاغل در مجتمع‌های معدنی و صنعتی و دفتر مرکزی را با برگزاری دور‌ه‌های متعدد تحت آموزش قرار داد. جمع فعالیت چادرملو در حوزه آموزش در سال گذشته به ۵۲ هزار و ۸۲۵ نفر ساعت رسید.

یکی از شاخصهای توسعه ارتقای سطح دانش و تربیت نیروهای متخصص در زمینه های مختلف است. از این رو شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با اعتقاد به این اصل همه ساله نسبت به برگزاری دوره های آموزشی برای گروهها و مشاغل مختلف فعال در مجتمع های معدنی و صنعتی و نیز واحدهای ستادی اهتمام نموده است . این شرکت در سال ۱۳۹۸ تعداد ۸ هزارو۵۶۳ نفر از کارکنان و کارگران شاغل در مجتمع های معدنی و صنعتی و دفتر مرکزی را با برگزاری دوره های متعدد با ۵۲ هزارو ۸۲۵ نفر ساعت تحت آموزش قرار داده است .

برخی از این دوره ها شامل، اصول انبارداری و روش های نوین عملیاتی در انبار (انبارداری نوین)، کارگاه تخصصی و کاربردی صادرات و آموزش الکترونیکی، دوره های زبان انگلیسی، کنفرانس ملّی پدافند غیر عامل با رویکرد حفاظت از زیرساخت های حیاتی، اصول حسابداری، کارگاه مقررات صادرات و واردات، همایش رفتارشناسی حریق و لجستیک در فرماندهی حوادث، دورۀ جامع قرارداد نویسی داخلی، قرارداد نویسی خارجی (تنظیم قراردادهای بین المللی)، ایمنی در ارتفاع، کمک های اوّلیه و امدادی، آرگونومی در برق نحوۀ آبیاری در مناطق خشک و روش های مقابله با هدر رفت آب و باطری شارژهای صنعتی، هیدرولیک پروپورشنال، مقابله با اختلالات اضطرابی، شاد زیستن در محیط کـار، مدیریت و بهبود فرآیندها، ایمنی حریق، مدیریت تغییر مبتنی بر ریسک، حP سرور و مجازی سازی، آموزش عمومی ابزار دقیق، آموزش مبانی و اصول سیستم انتقال قدرت، ایمنی مواد منفجره و آتشکاری در معدن، آموزش نظام آراستگی محیط کار، ایمنی و بهداشت عمومی، و دهها دوره تخصصی حوزه معدن و واحد های فولادی بوده است .
همچنین در سال ۱۳۹۸ همانند سال های گذشته در راستای تقویت ارتباط صنعت با دانشگاه، تعداد ۹۲ نفر از کارآموزان دانشگاهی به مدّت ۲۲ هزارو ۱۸۰ نفر ساعت در مجتمع های معدنی و صنعتی چادرملو در رشته های معدن، برق صنعتی، جوشکاری، الکترونیک، صنایع، شیمی، مهندسی کنترل، برق صنعتی، مواد و متالوژی، مهندسی فن آوری (متالوژی ذوب فلزات)، مهندسی فن آوری (مکانیک) و الکترونیک دوره های مربوطه را طی نمودند.

2

تاریخ انتشار : ۵ مرداد ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۵
شناسه مطلب : 32313
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.