اعطای نشان برتر مدیر ارشد ارتباط گستر به مدیرعامل چادرملو
در بیستمین دوره جشنواره برترين‌هاي روابط‌عمومي ایران که در مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما برگزار شد، نشان مدیر ارشد ارتباط گستر به مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو اهدا شد.

به گزارش  چیلان ، در بیستمین دوره جشنواره برترین‌های روابط‌عمومی ایران که در مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما برگزار شد، نشان مدیر ارشد ارتباط گستر به مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو اهدا شد.

این نشان به دلیل حمایت و مساعدت در توسعه ارتباطات با جامعه مخاطب، توجه به افکار عمومی، ارتباط موثر با رسانه ها و نگاه تخصصی به حوزه ارتباطات و روابط عمومی به مهندس امیر علی طاهر زاده اهدا گردید.

به گزارش خبرنگار ما در بیستمین دوره جشنواره برترین‌ها و نوزدهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط‌ عمومی که با هدف ارتقای دانش دست‌اندرکاران روابط عمومی، معرفی الگوهای موفق، ارزیابی نقاط ضعف و قوت، ایجاد رقابت سالم، تشویق و ترغیب به امر فعالیت علمی – تخصصی در روابط عمومی و نیز کمک به ارتقای کیفی فعالیت‌های روابط عمومی در کشور برگزار شد، همچنین روابط عمومی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو موفق به دریافت ۲ رتبه برتر و نشان ویژه گردید.

بر اساس همین گزارش، نشان ویژه ارتباطات رسانه ای. به دلیل توجه ویژه روابط عمومی چادرملو به ارتباطات تعاملی با رسانه ها، جریان سازی موثر خبری و تولید و ارسال اخبار بر اساس رویکرد استراتژی و برنامه ارتباطی مدون و اثر بخش و نیز لوح ویژه سمپوزیوم به دلیل رعایت استانداردهای حرفه ای( علمی و صنفی) خلاقیت در کار و داشتن کیفیت و کمیت مناسب فعالیت ها در مدیریت راهبردی روابط عمومی به چادرملو اهدا گردید.

چادرملو

2

تاریخ انتشار : ۲۲ آذر ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۰
شناسه مطلب : 57226
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی