اطلاعیه جذب نیروی انسانی در شرکت ذوب آهن اصفهان
شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان به­ منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود، اقدام به جذب تعداد 309 نفر از واجدین شرایط در مشاغل اپراتوری و کارشناسی می‌­نماید.

شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان به­ منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود، بر اساس مصوبه ۵-۱۰ مورخ ۱۳۹۹/۴/۲۴ هیأت مدیره شرکت، اقدام به جذب تعداد ۳۰۹ نفر از واجدین شرایط در مشاغل اپراتوری و کارشناسی می‌­نماید. داوطلبان گرامی می‌­توانند در صورت دارا بودن شرایط لازم براساس این اطلاعیه و جدول­های پیوست، نسبت به ثبت نام اقدام تا پس از برگزاری آزمون کتبی (علمی)، ارزیابی مهارتی و مصاحبه (برای مشاغل اپراتوری)، ارزیابی شایستگی و مصاحبه (برای مشاغل کارشناسی)، انجام معاینات طب صنعتی (جهت سنجش سلامت، توانایی جسمی و ویژگی­های روانشناختی) و طی مراحل گزینش، نسبت به جذب نفرات برگزیده به ­صورت قرارداد موقت، براساس ضوابط قانون کار و تأمین اجتماعی اقدام گردد.

* شرایط عمومی *

۱- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

۲- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی

۳- نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد.

۴- عدم اعتیاد به مواد مخدر و یا هرگونه داروی اعتیادآور با تأیید مراجع ذی­صلاح

۵- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم

توضیح: داوطلبان دارای معافیت پزشکی،‌ مجاز به ثبت نام در مشاغل اپراتوری (جدول شماره ۴) نمی­باشند.

۶- داشتن حداقل سن ۱۸ سال تمام شمسی تا آخرین مهلت ثبت نام در آزمون (تاریخ: ۱۳۹۹/۰۷/۲۲)

توضیح: تغییر بازه زمانی ثبت‌نام به هر دلیل، مبنای محاسبه سن (تاریخ: ۱۳۹۹/۰۷/۲۲) را تغییر نخواهد داد.

۷- داشتن سلامت و توانایی کامل جسمی، روحی و ویژگی­های روانشناختی جهت انجام فعالیت­های شغلی طبق تأیید مرکز بهداشت حرفه­ای شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان

۸- عدم اشتغال در سازمانها ، نهادها و شرکتهای دولتی، نهادهای عمومی غیردولتی و شرکتهای خصوصی، در زمان تکمیل مدارک استخدامی

توضیح: در خصوص افرادی که در سایر سازمان­ها شاغل بوده و داوطلب همکاری با این شرکت می­باشند، ارائه فرم تسویه حساب و حکم خاتمه کار از دستگاه متبوع، در زمان تکمیل مدارک استخدامی، ‌الزامی است.

۹- تأیید صلاحیت پذیرفته شدگان از نظر قوانین و مقررات گزینش کشور

* نحوه ثبت نام و مهلت آن *

۱- با توجه به اینکه آزمون­ها، تحلیل نتایج، تعیین محل فعالیت و عنوان شغلی پذیرفته­ شدگان نهایی براساس گروه امتحانی انتخاب شده توسط داوطلب در زمان ثبت نام انجام می­شود، لازم است داوطلبان با دقت و با توجه به شایستگی، علاقه، جدول نیازها و شرایط اعلام شده، نسبت به انتخاب تنها یک ردیف شغلی، که در جداول شماره ۵ و ۶ درج گردیده است، اقدام و ثبت نام نمایند.

۲- داوطلبان واجد شرایط می ­بایست از روز سه ­شنبه مورخ ۱۳۹۹/۷/۸ تا روز سه ­شنبه مورخ ۱۳۹۹/۷/۲۲ به سامانه esco.uiazmoon.ir  مراجعه و اقدام به ثبت‌نام نمایند. فرم تقاضای ثبت نام می ­بایست با صداقت و دقت کامل تکمیل گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون مراجعه کنید.

← دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام 

2

تاریخ انتشار : ۷ مهر ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۶
شناسه مطلب : 32972
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.