چیلان گزارش می‌دهد:آغاز تغییرات گسترده در وزارت صنعت، معدن و تجارت/ بازگشت قبادی به معاونت بازرگانی داخلی وزارت صمت/ صالحی‌نیا رئیس هیات عامل ایدرو شد
امروز با دو حکم صادره از سوی علیرضا رزم‌حسینی وزیر صمت، عباس قبادی به عنوان معاون بازرگانی داخلی این وزارتخانه و محسن صالحی‌نیا به عنوان رئیس هیات عامل ایدرو منصوب شد. شنیده‌های چیلان از منابع موثق حاکی از این است که تغییرات در وزارت صمت که از هفته گذشته و با انتصاب مهدی زین‌الدینی به عنوان مدیرکل دفتر وزارتی این وزارتخانه آغاز شده همچنان ادامه خواهد داشت و شاهد تغییرات گسترده در این وزارتخانه کلیدی خواهیم بود.

امروز با دو حکم صادره از سوی علیرضا رزم‌حسینی وزیر صمت، عباس قبادی به عنوان معاون بازرگانی داخلی این وزارتخانه و محسن صالحی‌نیا به عنوان رئیس هیات عامل ایدرو منصوب شد. شنیده‌های  چیلان  از منابع موثق حاکی از این است که تغییرات در وزارت صمت که از هفته گذشته و با انتصاب مهدی زین‌الدینی به عنوان مدیرکل دفتر وزارتی این وزارتخانه آغاز شده همچنان ادامه خواهد داشت و شاهد تغییرات گسترده در این وزارتخانه کلیدی خواهیم بود.

به گزارش  چیلان ، امروز یکشنبه ۲۷ مهر، علیرضا رزم حسینی در حکمی عباس قبادی را به عنوان معاون بازرگانی داخلی این وزارتخانه معرفی کرد. پیش از این محمدرضا کلامی دبیر ستاد تنظیم بازار، مسئولیت سرپرستی معاونت بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت را برعهده داشت.

عباس قبادی در دوره تصدی وزارت صمت توسط رضا رحمانی، معاون بازرگانی داخلی این وزارتخانه بود و بعد از این‌که مدرس خیابانی، محمدرضا کلامی را جایگزین او کرد، حالا دوباره در وزارتخانه تحت مدیریت رزم‌حسینی، سکان بازرگانی داخلی کشور در شرایط حساس تحریم و کرونا به او سپرده شده است.

همچنین محسن صالحی‌نیا که تاکنون رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران بود، با حکم رزم‌حسینی وزیر صنعت به عنوان رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) منصوب شد. پیش از این امیر بیات، با حکم مدرس خیابانی، سرپرست ایدرو بود و اکنون صالحی نیا جایگزین او شده است.

تغییرات در وزارت صمت از هفته گذشته با انتصاب مهدی زین‌الدینی به عنوان مدیرکل دفتر وزارتی این وزارتخانه آغاز شد و این تغییرات اکنون به سطح معاونان وزارت صمت رسیده است. شنیده‌های  چیلان  از منابع موثق حاکی از این است که تغییرات در این وزارتخانه کلیدی همچنان ادامه خواهد داشت و وزارت صمت جابجایی‌های مدیریتی گسترده‌ای را تجربه خواهد کرد.

2

تاریخ انتشار : ۲۷ مهر ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۷
شناسه مطلب : 33220
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.