مدیرعامل جدید شرکت آهن و فولاد ارفع معرفی شد
علی محمدی که سابقه مدیرعاملی فولاد خوزستان را در کارنامه دارد به‌عنوان مدیرعامل جدید شرکت آهن و فولاد ارفع معرفی و جایگزین علیرضا خیاط شد.

به گزارش  چیلان ، علی محمدی که سابقه مدیرعاملی فولاد خوزستان را در کارنامه دارد به‌عنوان مدیرعامل جدید شرکت آهن و فولاد ارفع معرفی و جایگزین علیرضا خیاط شد.

 چیلان  به نوبه خود از زحمات مهندس خیاط قدردرانی و برای مهندس محمدی آرزوی موفقیت دارد.

تکمیلی:

امروز مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل پیشین و جدید شرکت آهن و فولاد ارفع برگزار شد. صحبت‌های علی محمدی در مراسم معارفه وی به‌عنوان مدیرعامل جدید شرکت آهن و فولاد ارفع به شرح زیر بود:

امیدوارم طاعات و عبادات همه عزیزان در این ماه مبارک مورد قبول درگاه حق قرار بگیرد و به یمن ماه مبارک رمضان و شروع سال جدید انشاالله از شر این ویروس منحوس خلاص شویم.

خداوند بزرگ را شاکرم که پس از توفیق خدمت به خاک پاک و مقدس خوزستان سعادتی نصیب شد تا در دارالمومنین خدمتگزار مردم ساعی، صبور و شریف یزد و اردکان باشم.
با توجه به شرایط فعلی صنعت فولاد کشور و شرایط مساعد منطقه به لحاظ وجود منابع و معادن غنی خدادادی، از مهمترین اهداف ما افزایش و ارتقای جایگاه شرکت فولاد ارفع و استان یزد در صنعت فولاد کشور خواهد بود.

در این راستا فرمایش مقام معظم رهبری در ارتباط با نامگذاری سال ۱۴۰۰ به عنوان ( تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها ) نقشه راه ما خواهد بود.

پس از توکل به خدا و مساعدت یکایک عزیزان با کار جهادی در این مسیر گام خواهیم برداشت.

برنامه‌ای جامع درس فاز (کوتاه مدت، میان مدت، بلند مدت) خواهیم داشت :

۱_ حرکت به سمت تکمیل زنجیره ارزش :
این محور شاید زمان بر و سخت باشد اما به حول و قوه الهی و همت کل مجموعه، به خواست خدا شدنی است.

۲_ تامین تولید و توسعه ی: پایدار، امن و پاک را با تمرکز بر افزایش تاب آوری همه جانبه در دستور کار خواهیم داشت.

۳_ به سرمایه های انسانی : به عنوان یکی از مهمترین ارکان شرکت با حفظ کرامت، تمرکز بر بهبود اوضاع معیشتی و رفاهی، ارتقاء رضایت مندی شغلی پرسنل، شایسته سالاری و… توجه ویژه‌ای خواهیم داشت .

۴_خلق مزیت و ارزش مشترک: با نگاهی استراتژیک را برای همه ذینفعان از جمله : کارکنان، بازنشستگان، سهامداران، تامین کنندگان، مشتریان و … می‌خواهیم داشت.

۵_ نگاه ویژه به مبحث مهم مسئولیت های اجتماعی؛ خواهیم داشت که عمیقاً اعتقاد داریم در عصر حاضر جزو وظایف ذاتی هر مجموعه اقتصادی پویا و پیشرویی است.

جا دارد از زحمات (جناب آقای مهندس خیاط) تقدیر و تشکر ویژه داشته باشیم . به ایشان خسته نباشید و خدا قوت عرض می کنم.

امیدوارم در این ماه عزیز، ما را از دعای خیر خود محروم نسازند که قبل و بیش از هر چیز محتاج دعای عزیزانیم.

2

تاریخ انتشار : ۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۵
شناسه مطلب : 35193
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.