هلدینگ ماهتاب به جمع حامیان سمینار چالش برق در زنجیره فولاد پیوست
گروه ماهتاب به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان برق کشور از حامیان سمینار تخصصی «چالش برق در زنجیره فولاد» است و دکتر علی حسینی مدیرعامل این گروه در این سمینار سخنرانی می‌کند.

هلدینگ توسعه و سرمایه گذاری ماهتاب به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان برق کشور از حامیان سمینار تخصصی «چالش برق در زنجیره فولاد» است و دکتر علی حسینی مدیرعامل این گروه در این سمینار سخنرانی می‌کند.

دکتر علی حسینی، مدیرعامل این هلدینگ، مدیرعاملی بورس انرژی ایران را نیز در کارنامه دارد و هم اکنون عضو هیئت تنظیم بازار برق ایران است.

گفتنی است هلدینگ توسعه و سرمایه‏ گذاری ماه‌تاب در سال ۱۳۸۰ به عنوان اولین شرکت خصوصی تولیدکننده‌ برق در ایران آغاز به کار کرد و با ایجاد شرکت‌هایی در حوزه‌های برق، آب، نفت، گاز و پتروشیمی، در حال حاضر مالک تمام یا بخشی از ۱۲ نیروگاه حرارتی و تجدیدپذیر با توان نامی حدود ۴۰۰۰ مگاوات می‌باشد. این شرکت به عنوان توسعه‌دهنده و سرمایه‌گذار پیشرو در راستای توسعه پایدار، درصدد است نقش مؤثر و سازنده‌ای در تأمین برق مورد نیاز صنایع زیربنایی، به‌ویژه صنایع فولاد داشته باشد.

سمینار چالش برق در زنجیره فولاد روز ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ به‌صورت حضوری-مجازی برگزار می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشارکت در سمینار «چالش برق در زنجیره فولاد» با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید:
تلفن: ۴-۸۸۵۵۱۷۰۱ (۰۲۱)
شبکه های اجتماعی: ۰۹۱۰۹۱۸۰۸۳۳

لینک ورود رایگان به سمینار از طریق آپارات:  https://www.aparat.com/live.event/live

لینک ورود رایگان به سمینار از طریق اینستاگرام  چیلان " href="http://chilanonline.com"> چیلان  : https://www.instagram.com/chilanmagazine

لینک ورود رایگان به سمینار از طریق اینستاگرام انجمن فولاد: https://www.instagram.com/iraniansteelproducers

 

photo ۲۰۲۱ ۰۸ ۲۹ ۱۷ ۵۲ ۱۳

2

تاریخ انتشار : ۷ شهریور ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۳
شناسه مطلب : 37637
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.