آخرین وضعیت پیشرفت طرح فولاد مکران
محمدحسن پارسا مدیرعامل فولاد مکران اظهار داشت:مجتمع فولاد مکران در منطقه آزاد چابهار در حال احداث است و در حال حاضر ۵۳.۶ درصد پیشرفت داشته است. قسمت عمده تجهیزات خریداری شده است. قسمت عمده تجهیزات خارجی به بندرعباس حمل شده است و تنها یک مورد از تجهیزات خارجی باقی مانده است که این مورد هم ظرف چهار ماه آینده ارسال خواهد شد.

به گزارش  چیلان ، محمدحسن پارسا، مدیرعامل فولاد مکران در گفت‌وگو با  چیلان  اظهار داشت:مجتمع فولاد مکران در منطقه آزاد چابهار در حال احداث است و در حال حاضر ۵۳.۶ درصد پیشرفت داشته است. قسمت عمده تجهیزات خریداری شده است. قسمت عمده تجهیزات خارجی به بندرعباس حمل شده است و تنها یک مورد از تجهیزات خارجی باقی مانده است که این مورد هم ظرف چهار ماه آینده ارسال خواهد شد.

حدود ۹۰ درصد از تجهیزات داخلی مجتمع فولاد مکران نیز سفارش‌گذاری شده و پیش‌پرداخت آن‌ها نیز انجام شده است. برنامه ما این است که تا پایان سال بتوانیم بخش عمرانی و نصب تجهیزات را به اتمام برسانیم. در صورتی که تا پایان سال جاری موفق به راه‌اندازی گرم نشویم، امیدواریم بتوانیم راه‌اندازی سرد این مجتمع را تا پایان سال انجام دهیم.

متن کامل را به زودی در شماره ۱۰۲ نشریه  چیلان  بخوانید.

2

تاریخ انتشار : ۱۶ خرداد ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۱
شناسه مطلب : 42563
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی