گزارش بازدید مدیران فولاد خوزستان از چند کارخانه کره ایکیفیت بیلت فولاد خوزستان از بیلت های ژاپنی هم بهتر است
به جهت کیفیت مطلوب بیلت صادراتی خوزستان به کره، این شرکت در حال مذاکره با دیگر شرکت های کره ای برای گسترش صادرات است.

سید محمد حسین امام، مدیر صادرات فولاد خوزستان در گفت و گو با  چیلان  به بازدید مدیران صادرات، کنترل کیفیت و نماینده اعزامی از بخش فولادسازی فولاد خوزستان از کارخانه سامسونگ و چند کارخانه کره ای دیگر که خواستار بیلت های فولاد خوزستان هستند  اشاره ای داشت و طی گزارشی گفت: در این بازدید به اتفاق تیمی از شرکت سامسونگ از کارخانه دیهان (Daehan) کره بازدید به عمل آوردیم که در این بازدید، مسئولان شرکت فولادسازی دیهان اذعان داشتند که کیفیت بیلت های تولیدی فولاد خوزستان حتی از بیلت های ژاپنی نیز بهتر است.

امام  افزود: در حال حاضر نیز در حال مذاکره با این شرکت و دو شرکت کره ای دیگر برای گسترش صادرات به آنها هستیم.

مدیر صادرات فولاد خوزستان توضیح داد: اولین محموله ارسالی به دیهان ۱۰ هزار تن بود و به جهت کیفیت مطلوب بیلت ارسالی، این شرکت به دو کارخانه دیگر پیشنهاد خرید از فولاد خوزستان را داد که در نتیجه در بازدید از کره، از این دو کارخانه نیز بازدید به عمل آمد و مذاکراتی برای صادرات دو محموله ۱۰ هزار تنی به مقصد دو کارخانه دیگر صورت گرفت. با این حال چون روند قیمت ها صعودی است در صادرات کمی محتاط تر عمل می کنیم تا در اوج قیمت ها صادراتمان را انجام دهیم.

گفتنی است، در بازدید مدیران فولاد خوزستان به کره جنوبی علاوه بر اینکه مسئولان سامسونگ از کیفیت بالای محصولات فولاد خوزستان ابراز رضایت کردند، دومین کارخانه صنعتی فولاد کشور کره درخواست خرید بیلت از فولاد خوزستان را نمود. از سوی دیگر برخی دیگر از کارخانه های سئول نیز درخواست ارسال موارد فنی و پروتکل های مورد نیاز جهت بررسی خرید از فولاد خوزستان را داشتند.

براساس گزارش  چیلان  به نقل از روابط عمومی فولاد خوزستان، معاون بخش فولاد شرکت سامسونگ به همراه تیم این شرکت علاقه مندی خود را پیرامون توسعه روابط تجاری دوسویه با شرکت فولاد خوزستان ابراز نموده و این دو هیئت بر افزایش حجم معاملات به توافق رسیدند.

2

تاریخ انتشار : ۷ شهریور ماه ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۱۹
شناسه مطلب : 14051
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.