تداوم تثبیت قیمت ها، پیش بینی فولادسازان داخلی
در صورت تثبیت قیمت های فعلی فولاد، در نیمه دوم سال، درآمد بیشتری نسبت به ۶ ماهه نخست برای شرکت های فولادی محقق خواهد شد.
به گزارش  چیلان ، احسان دشتیانه، معاون بازاریابی و فروش شرکت ذوب آهن اصفهان در خصوص وضعیت قیمت محصولات گفت: قیمت محصولات ذوب آهن نیز در بازارهای داخلی روند افزایشی داشته و به عنوان مثال تیر آهن H ذوب آهن در روز سه شنبه در سقف قیمتی به فروش رسید. بازارهای صادراتی هم با اندکی نوسان روبرو است. به نظر می رسد قیمت ها در نیمه دوم سال در همین محدوده باشد؛ البته همیشه باید احتمال نوسان منفی و مثبت قیمتی را در نظر داشت.

وی افزود: با توجه به اینکه قیمت ها از اوایل شهریورماه رشد کرد؛ در صورت تثبیت قیمت های فعلی، در نیمه دوم سال، درآمد بیشتری نسبت به ۶ ماهه نخست محقق خواهد شد.

دشتیانه خاطرنشان کرد: با توجه به گزارش های بودجه شرکت های فولادی، مشخص است که پیش بینی اکثر شرکت های فولادی، تداوم روند قیمت های فعلی در نیمه دوم سال بوده و بودجه ها با همین دیدگاه اصلاح شده اند.

وی در خصوص محصولات جدید ذوب آهن گفت: شرکت ذوب آهن اصفهان شمش های گرد یا “گرده” های تا سایز ۲۵۰ میلیمتر را به تازگی روانه بازار کرده است. این محصول در صنایع خودروسازی و مس… استفاده می شود. ضمن اینکه با راه اندازی کامل خط VOD می توان نوع آلیاژی این محصول را هم تولید نمود که در صنایع نفت و گاز، کاربرد دارد.

2

تاریخ انتشار : ۳ آبان ماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۶
منبع : بورس 7
شناسه مطلب : 15079
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.