تازه ترین عناوین
رئیس هیئت عامل ایمیدرو مطرح کرد:وزارت صنعت در حال بررسی تعرفه های حوزه فولاد و صنایع معدنی
ارجاع موضوع تعرفه های پیشنهاد شده برای حوزه فولاد و صنایع معدنی به وزارت صنعت، معدن و تجارت اقدام مثبت شورای اقتصاد در اواخر سال 96 بود.

به گزارش  چیلان ، دکتر مهدی کرباسیان، رئیس هیئت عامل ایمیدرو تصریح کرد: اقدام مثبتی که توسط شورای اقتصاد در اواخر سال ۹۶ صورت گرفت، ارجاع موضوع تعرفه های پیشنهاد شده برای حوزه فولاد و صنایع معدنی به وزارت صنعت، معدن و تجارت بود.

وی افزود: تعرفه های پیشنهاد شده برای حوزه فولاد و صنایع معدنی بدون لحاظ شدن نظرات دقیق انجمن ها و تشکل های مربوطه بود لذا شورای اقتصاد آنرا به وزارت صنعت، معدن و تجارت بازگرداند و وزارت صمت در حال بررسی این تعرفه هاست.

کرباسیان تصریح کرد: تعرفه های فولاد قطعا در ستاد زنجیره فولاد بررسی می شود و در سایر حوزه ها نیز نظرات تشکل ها و انجمن های مربوطه مدنظر قرار خواهد گرفت.

وی درخصوص عوارض سنگ آهن نیز گفت: جلسه کمیته فرعی ستاد زنجیره فولاد در این خصوص برگزار شد و نظرات انجمن سنگ آهن طی گزارشی که از سوی این تشکل آماده شده مطرح شد و در مقابل گزارش معاونت معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت در نقد آن قرائت شد و جمع بندی آن در نخستین جلسه ستاد زنجیره فولاد که در آینده نزدیک برگزار خواهد شد مطرح می گردد.

2

تاریخ انتشار : ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۲
شناسه مطلب : 17709
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.