گروه ملی فولاد به بانک ملی بازگردانده می شود
بانک ملی در حال حاضر مالک گروه ملی ایران است و باید امورات این کارخانه نظیر انتخاب هیئت مدیره جدید و پرداخت حقوق معوقه کارگران به صورت جدی از سوی این بانک دنبال شود.

به گزارش  چیلان ، سید علی بحرینی مقدم، معاون امور اقتصادی استاندار خوزستان با بیان اینکه موسوی دیگر مالک گروه ملی فولاد ایران نیست، گفت: بانک ملی در حال حاضر مالک گروه ملی ایران است و باید امورات این کارخانه به صورت جدی از سوی این بانک دنبال شود.

وی اظهار کرد: در آخرین تصمیمات اتخاذ شده برای گروه ملی فولاد ایران مصوب شده است تا موسوی به عنوان مالک، این کارخانه را اقاله کند و کارخانه را به بانک ملی بازگرداند.

وی افزود: از نظر ما بانک ملی در حال حاضر مالک گروه ملی فولاد ایران است و باید امورات این کارخانه به صورت جدی از سوی این بانک دنبال شود.

معاون امور اقتصادی استاندار خوزستان تصریح کرد: مصوبه ای در ستاد تسهیل کشور برای گروه ملی فولاد ایران در نظر گرفته شده تا ۵۰ میلیارد تومان برای سرمایه در گردش این کارخانه، از سوی بانک ملی به گروه ملی فولاد ایران ضمانت نامه داده شود تا بتواند مواد مصرفی مورد نیاز را تامین کند.

بحرینی مقدم عنوان کرد: این ۵۰ میلیارد تومان در ستاد تسهیل ملی مصوب شده است و مسئولان گروه ملی باید دنبال کنند و ضمانت نامه را از بانک ملی دریافت کنند تا از آن به عنوان سرمایه در گردش استفاده و خط تولید کارخانه را فعال کنند.

وی با بیان اینکه موسوی دیگر مالک گروه ملی فولاد ایران نیست، ادامه داد: انتظار داریم تا بانک ملی سرمایه در گردش مورد نیاز کارخانه را تامین کند و همچنین هیئت مدیره جدید گروه ملی فولاد ایران نیز از سوی این بانک منصوب شود تا خط تولید کارخانه فعال و نسبت به پرداخت حقوق کارگران و کارکنان اقدام شود.

2

تاریخ انتشار : ۲۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۷
منبع : ایرنا
شناسه مطلب : 18055
ارسال
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.