کتاب سال فولاد ایران توسط معاون وزیر صنعت رونمایی شد
همزمان با برگزاری مجمع عادی سالیانه انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در مراسمی از كتاب سال فولاد ايران با حضور دكتر جعفر سرقيني، معاون وزير صنعت، معدن و تجارت در امور معدن و صنایع معدنی و اعضاي هیئت مديره انجمن توليدكنندگان فولاد و توليدكنندگان بزرگ فولاد رونمایی شد.

به گزارش  چیلان ، پیش از رونمایی از کتاب سال فولاد توسط دکتر سرقینی معاون وزیر صمت، دکتر محمود اسلامیان رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد به تشریح جزئیات این کتاب برای حاضران و مزایای آن برای فعالان صنعت فولاد پرداخت.

گفتنی است، کتاب فولاد ایران برای اولین بار به فعالان فولاد ارائه می شود و تمامی اطلاعات مورد نیاز برای تحلیل بازار فولاد را در اختیار فعالان قرار می دهد.

گروه رسانه ای  چیلان  با همفکری تحلیلگران و کارشناسان فولاد برای نخستین بار در کشور این کتاب را منتشر می کند.

این «کتاب راهنما» علاوه بر ترسیم روند بازار فولاد با ارائه آمار موثق و گزارشات دقیق به شما قدرت تحلیل و پیش بینی می دهد.

مهمترین سرفصل های این کتاب شامل تحلیل آماری تولید، واردات، صادرات و مصرف فولاد، روند قیمتی محصولات فولادی (میلگرد، شمش، اسلب، ورق و تیرآهن)، توازن عرضه و تقاضا در زنجیره فولاد، گزارش کاربردی از عرضه ها و معاملات بورس کالا، وضعیت سهام شرکت های فولادی در بورس اوراق بهادار، واحدهای فعال و طرح های در حال احداث زنجیره فولاد، درصد پوشش ظرفیت کارخانجات ذوب، نورد و آهن اسفنجی، نمودار سود و زیان نورد، ذوب و آهن اسفنجی، مقاصد صادراتی و مبادی وارداتی هر محصول فولادی، ارزش ریالی و ارزی صادرات و واردات فولاد، سهم هر شرکت در تولید فولاد ایران و معرفی شرکت های برتر، اطلاعات طرح های بهره برداری شده جدید، گزارش عملکرد شرکت های فولادی، گزارش و پیش بینی بازار جهانی فولاد و نکات کاربردی موثر بر تجارت جهانی فولاد می باشند.

همچنین اطلاعات کاملی از کارخانجات تولیدکننده فولاد کشور را در اختیار خوانندگان قرار خواهد داد.
این اثر تخصصی به عنوان مرجع کاربردی صنعت و بازار فولاد ایران در بهره برداری سرمایه گذاران، تولیدکنندگان، سیاستگذاران و فعالان زنجیره فولاد از اطلاعات تحلیلی و مطمئن مفید خواهد بود.

خوانندگان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق تلفن های ۴-٨٨۵۵١٧٠١-٠٢١ یا ایمیل yearbook@chilanonline.co اقدام نمایند.

گزارش تصویری این مراسم را از اینجا دریافت نمایید.

2

تاریخ انتشار : ۱۳ خرداد ماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۰
شناسه مطلب : 18387
ارسال
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.