تاکید معاون وزیر صمت در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران:مسئولیت های کل حوزه فولاد به شرکت ملی فولاد باز می گردد
تلاش این است که مسئولیت های کل حوزه فولاد را به شرکت ملی فولاد باز گردانده شود.

پایگاه خبری  چیلان ، مهدی کرباسیان، رئیس هیئت عامل ایمیدرو که در مراسم تکریم و معارفه حسن یونسیان، مدیرعامل جدید شرکت ملی فولاد ایران سخن می گفت، ابراز امیدواری کرد که با مدیریت یونسیان روند اجرای این طرح ها به سرعت انجام شود.

وی خاطر نشان کرد: ۷ طرح فولادی به عنوان ویترین شرکت ملی فولاد ایران شناخته شده است با این حال این شرکت باید خودش را بازتعریف کند و به۷ طرح فولادی محدود نشود.

رئیس هیئت عامل ایمیدرو خواستار نقش آفرینی بیشتر شرکت ملی فولاد شد و اظهار داشت: این شرکت توانایی دارد که به بازوی سیاستگذاری صنعت فولاد برای وزارت صمت تبدیل شود.

کرباسیان همچنین بر جایگاه فولاد در تجارت و اشتغال تاکید کرد و افزود: تلاش ما بر این است که مسئولیت های کل حوزه فولاد را به شرکت ملی فولاد برگردانیم.

یونسیان نیز در این مراسم گفت: پیشتر که در این شرکت بودم تعامل با بانک ها و تشکیل ستاد زنجیره فولاد انجام شد. وی ادامه داد: شرکت ملی فولاد ایران پتانسیل بالایی در صنعت فولاد دارد و امیدوارم با کمک هیئت مدیره و کارکنان بتوانیم روند رشد شرکت را ادامه دهیم.

یزدی زاده در این نشست ضمن تقدیر از هیئت مدیره و کارکنان شرکت ملی فولاد یادآور شد: حضور یونسیان در شرکت ملی فولاد ایران با توجه به سابقه مدیریت توسعه سرمایه گذاری در ایمیدرو می تواند در رفع مشکل فاینانس شرکت موثر واقع شود.

در این مراسم کرباسیان از منصور یزدی زاده مدیرعامل پیشین شرکت ملی فولاد تقدیر کرد. یزدی زاده که از مدیرا ن با تجربه صنعت فولاد است شهریور سال ۹۶مدیر عامل این شرکت شد. یزدی زاده به تازگی مدیریت عامل شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان را برعهده گرفته است.

حسن یونسیان پیش از این به عنوان عضو غیر موظف هیات مدیره شرکت ملی فولاد ایران منصوب شده بود و پیش تر نیز مدیریت اقتصادی و توسعه سرمایه گذاری ایمیدرو را برعهده داشت.

2

تاریخ انتشار : ۱۰ تیر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۰
منبع : ایمیدرو
شناسه مطلب : 19167
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.