در مراسم تکریم و معارفه مدیر عامل شرکت ملی فولاد اعلام شد؛ شرکت ملی فولاد استراتژی نوینی برای حرکت های آینده داشته باشد
رئیس هیات عامل ایمیدرو تاکید کرد: شرکت ملی فولاد استراتژی و برنامه نوینی برای پیشبرد اهداف آینده این مجموعه ارایه دهد.

به گزارش  چیلان ، وجیه اله جعفری که پیش از ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه مدیر عامل شرکت ملی فولاد سخن می گفت، تصریح کرد: شرکت ملی فولاد برند ملی است که سوابق درخشان آن به عنوان صنعتی مادر در نقاط مختلف کشور دیده می شود از این رو ضروری است که برای مسیر پیش رو نیز جهت دهی مشخصی بر اساس شرایط روز طراحی و تدوین کند.

جعفری، این مهم را اولویت نخست شرکت ملی فولاد اعلام کرد و گفت: ایمیدرو تنها به سیاست گذاری می پردازد و برنامه و نوع اجرا از سوی مدیران و کارشناسان این مجموعه باید تهیه و ارایه شود.

وی یادآور شد: مدیران و کارشناسان پیشین و فعلی این شرکت دارای تجارب بالا و گرانقدری هستند که در حرکت به سمت آینده باید از تجربیات ایشان بهره گرفت.

جعفری در عین حال تاکید کرد: ایمیدرو نیز همواره از برنامه های جدید و نوین شرکت ملی فولاد پشتیبانی می کند و آماده واگذاری اختیارات متناسب با فعالیت ها است.

وی با ذکر مثال هایی درباره ایجاد تحول در مجتمع ها گفت: در سال های گذشته برخی از مجتمع های زیرمجموعه با مشکلات و زیان دهی مواجه بودند اما با تغییر نگرش و بهره گیری از توان بخش خصوصی، شاهد ایجاد تغییراتی قابل توجه در رشد بهره وری، تولید و افزایش درآمدها شده ایم.

جعفری گفت: البته باید یادآور شد که تغییرات گام به گام است اما شروع حرکت و ارایه برنامه مشخص نیاز اولیه ارتقای جایگاه این شرکت صاحبنام است.

پیش از جعفری، جمشید ملارحمان عضو هیات عامل و مشاور رئیس هیات عامل ایمیدرو با برشمردن جایگاه شرکت ملی فولاد گفت: مردان پولادینی طی دهه های مختلف در این ساختمان تلاش خود را برای ارایه خدمات به صنعت فولاد و زیرساخت های آن به کار گرفته اند. ملارحمان افزود: به رغم سختی هایی که در این حوزه وجود دارد، با کمک بدنه کارشناسی و همت مدیران می توان با افکار و برنامه هایی به روز، مسیری روشن پیش روی شرکت ملی فولاد قرار داد.

علی رضا رشیدی مدیر عامل پیشین شرکت ملی فولاد نیز، ابتدا ضمن قدردانی از مشارکت و همکاری هیات مدیره، معاونان و نیروی انسانی شرکت برای پیشبرد اهداف گفت: پروژه های فولاد به رغم دشواری هایی که در امور مختلف دارد، در حال هدایت شدن برای به ثمر رسیدن هستند.

به گفته وی، حمایت ایمیدرو و همکاری نهادهای بالادستی از جمله بانک مرکزی نقش به سزایی در تامین مالی طرح های فولادی داشته است.

در این برنامه، محمد آقاجانلو مدیر عامل شرکت ملی فولاد نیز اظهار داشت: پیشینه این شرکت و حضور بزرگان این حوزه، نشان از اقدامات بزرگ، موثر و ماندگار برای صنعت فولاد دارد.

آقاجانلو ضمن تشکر از مهندس جعفری به سبب واگذاری این مسوولیت، تاکید کرد: اجرای هر برنامه ای بدون حضور نیروی انسانی متخصص و متعهد به ثمر نمی رسد و تلاش های به نتیجه رسیده مرهون همت این عزیزان است.

در پایان این برنامه با حضور اعضای هیات مدیره، معاونان و مدیران شرکت ملی فولاد، با اهدای لوحی از زحمات دوره مدیریتی مهندس رشیدی تقدیر به عمل آمد.

2

تاریخ انتشار : ۲۱ مهر ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۸
شناسه مطلب : 38616
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.