توسط مجتمع فولاد غدیر نی ریز صورت گرفت:افتتاح نخستین کارخانه تصفیه پساب صنعتی طرح های فولادی استانی
با حضور معاون وزیر صمت و رئیس هیأت عامل ایمیدرو، کارخانه تصفیه پساب صنعتی مجتمع فولاد غدیر نی ریز به عنوان نخستین کارخانه تصفیه پساب صنعتی طرح های فولادی استانی افتتاح شد.

به گزارش  چیلان  ، مهندس موثفی نیا معاون وزیر صمت و رئیس هیأت عامل سازمان نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران روز یکشنبه اول بهمن ماه به همراه دکتر آقاجانلو مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران و تنی چند از مسئولین کشوری و استانی با حضور در مجتمع فولاد غدیر نی ریز، تصفیه خانه پساب صنعتی این مجتمع را افتتاح کرد.

در این بازدید که با حضور در عملیات ذوب کارخانه فولادسازی مجتمع فولاد غدیر نی ریز همراه بود، دکتر مصطفی پور مدیرعامل این مجتمع ضمن بیان دستاوردهای دوسال اخیر ابراز امیدواری کرد تا پایان سال مجتمع فولاد غدیر نی ریز با تولید شمش فولادی مستمر به جرگه فولادسازان کشور خواهد پیوست.

وی با اشاره به اتمام لوله گذاری پروژه بزرگ انتقال آب خلیج فارس به مجتمع فولاد غدیر نی ریز تا پایان سال اظهار داشت: در سال آینده مجتمع فولاد غدیر نی ریز با انضباط مالی خوبی که ایجاد کرده است و پذیرش سازمان بورس یکی از شرکت های بورسی ایمیدرو خواهد شد.

مهندس موثقی نیا نیز در این بازدید با تقدیر از اقدامات انجام شده در مجتمع فولاد غدیر نی ریز در سالهای اخیر اظهار داشت: امروز در مجتمع فولاد غدیر نی ریز شاهد اداره وضع موجود نیستیم و تحول اساسی را مشاهده می کنیم و این نشان می دهد که مدیریت و پرسنل این کارخانه اهل توسعه و تحول هستند که جای خوشحالی دارد و در بخش های مختلف شاهد انسجام و آراستگی محسوسی هستیم .

تصفیه خانه پساب صنعتی مجتمع فولاد غدیر نی ریز در راستای تحکیم جایگاه صنعت سبز این شرکت و رعایت الزامات زیست محیطی با ظرفیت تصفیه ۲۰۰۰ متر مکعب آب در روز، بیش از ۹۰ درصد آب مصرفی واحد احیاء مستقیم و آب مورد نیاز این مجتمع برای آبیاری فضای سبز را تأمین می کند.

2

تاریخ انتشار : ۲ بهمن ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۲۰
شناسه مطلب : 58224
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی