تجمع دوباره کارگران گروه ملی فولاد اهواز
کارگران گروه ملی فولاد اهواز، در اعتراض به عدم پرداخت ۴ ماه معوقات مزدی‌شان و تامین نشدن مواد اولیه لازم جهت راه‌اندازی دوباره فعالیت شرکت، برای ششمین روز متوالی در مقابل استانداری خوزستان تجمع کردند.

به گزارش  چیلان ، صبح امروز (۶ شهریور ماه)، گروه ملی فولاد اهواز در روز ششم تجمعاتشان در مقابل استانداری خوزستان با شعارهای «می‌ایستیم، می‌میریم، حقمون رو می‌گیریم» پس از تجمع دست به راهپیمایی زدند.

به گفته‌ی کارگران، این تجمعات با هدف پیگیری معوقات مالی ۴ماهه و نبود مواد اولیه برای ادامه‌ی کار کارخانه برگزار می‌شود.

آنها می‌گویند: گروه ملی فولاد اهواز ازجمله شرکت‌های احداث شده توسط گروه سرمایه‌گذاری امیر منصورآریا در اهواز بوده است. بعد از تشکیل پرونده قضایی برای متهم پرونده، مدیریت این واحد صنعتی که در گذشته با نظارت دستگاه قضایی اداره می‌شد، به بخش خصوصی محول شده است.

طبق اظهارات کارگران این کارخانه، روز به روز بر مشکلات این واحد صنعتی بزرگ افزوده شده است و وعده‌های داده شده ازسوی مسئولان هم، تاکنون راه به جایی نبرده است.

بنا بر صحبت‌های معترضان، این مشکلات در حالی ادامه دارد که کارگران این شرکت بارها در پی عدم تحقق وعده‌های مسئولان در پرداخت معوقات مزدی‌شان مقابل نهادهای مختلف دولتی همانند استانداری استان خوزستان تجمع کرده‌اند.

گفتنی است برخی از کارگران در ماه‌های گذشته بابت اعتراضاتشان دستگیر و بازداشت شدند.

2

تاریخ انتشار : ۲۸ آگوست ماه ۲۰۱۸ ساعت ۱۴:۲۱
منبع : ایلنا
شناسه مطلب : 20606
ارسال
برچسب ها

150180

ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.