سرپرست استانداری قم با حضور در غرفه آرین پاژ در دستاوردهای پژوهشی فناوری و فن بازار استان قم تاکید کرد:لزوم تشکیل کارگروهی متشکل از تمام سازمانهای تسهیل گر در امر رفع موانع صنعت
لازم است که کارگروهی متشکل از تمام سازمانهای تسهیل گر در امر رفع موانع صنعت تشکیل گردد تا قادر به مقابله با تحریم ها باشیم.

به گزارش  چیلان  به نقل از روابط عمومی شرکت صنعت ورق ارین پاژ، هاشمی سرپرست استانداری قم در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی فناوری و فن بازار استان قم با حضور در غرفه شرکت صنعت ورق ارین پاژ بر لزوم حمایت از فعالیت های علمی و تحقیقاتی در بخش صنعت فولاد در استان قم تاکید کرد و افزود: باید کارگروهی متشکل از تمام سازمانهای تسهیل گر در امر رفع موانع صنعت تشکیل شده تا با واکاوی و رفع این موانع در امر تولید، شاهد رونق صنعت استان و رشد تحقیقات صنعتی و خودکفایی در تولید محصولات استراتژیک غیر بومی باشیم.

وی افزود: برای مقابله با  تحریم های ظالمانه در بخش قطعات صنعتی این امر الزامی است.

شایان ذکر است نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی فناوری و فن بازار استان قم با حضور شرکت های دانش بنیان صنعتی و پژوهشگاهای جهاد دانشگاهی ۲۶ آذر ماه افتتاح شد.

معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری قم و ریاست سازمان صمت استان قم در بازدید از غرفه شرکت صنعت ورق ارین پاژ به گفتگو با مدیریت توسعه و ارتباطات شرکت مهندس احسان حسین زاده پرداخته و از اخرین دستاوردهای دانش بنیان این شرکت مطلع شدند.

گفتنی است این نمایشگاه از تاریخ ۲۶ الی۲۸ اذر ماه در محل دانشگاه قم پذیرای دانش پژوهان و علاقه مندان در حوزه پژوهشهای فناورانه و فن بازار می باشد.

2

تاریخ انتشار : ۲۸ آذر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۳
شناسه مطلب : 23050
ارسال
برچسب ها

150180

ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.