در گفت‌وگو با چیلان مطرح شد:واکنش رئیس انجمن فولاد به تحریم‌های جدید ترامپ علیه فولاد ایران/ استیصال دولت ترامپ در مهار صنعت فولاد ایران
دکتر بهرام سبحانی رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در گفت‌وگو با چیلان اظهار داشت: تحریم جدید خزانه‌داری آمریکا علیه چند شرکت فولادی ایران نشانه استیصال و درماندگی ترامپ و شکست سیاست‌های غلط و بی‌ثمر تحریم فولاد ایران است.

به گزارش  چیلان ، دکتر سبحانی یادآور شد: دولت آمریکا یکبار صنعت فولاد ایران را بطور عام تحریم کرد و یک بار هم نام شرکت فولاد مبارکه را بطور خاص در لیست تحریم‌ها قرار داد و برای معاملات فولادی با ایران محدودیت گذاشت. اما علیرغم همه این محدودیت‌ها صنعت فولاد ما با سربلندی در حال توسعه است و درست در همین سال‌های تحریمی فولادمردان با غیرت توانستند با افزایش تولید، جایگاه ایران را ارتقا داده و ایران در میان ده کشور اول تولیدکننده فولاد جهان قرار گرفت و همچنان صنعت فولاد کشور به صادرات و ارز‌آوری ادامه داد.
رئیس انجمن فولاد افزود: اکنون آوردن نام چند شرکت فولادی در لیست جدید تحریم‌ها در حالی که کل این صنعت از قبل تحریم بوده نشان از درماندگی ترامپ و همفکرانش در زمین‌گیر کردن فولاد ایران دارد و هیچ تاثیری بر عملکرد این شرکت‌ها نخواهد داشت و انشاالله بیش از پیش در جهت تولید، توسعه و تجارت بین‌الملل اقدام خواهد شد.

2

تاریخ انتشار : ۱۷ دی ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۷
شناسه مطلب : 34358
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی