سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱
24 May 2022
مدیر عامل شرکت صنعت ورق آرین پاژ مطرح کرد:برندینگ در عرصه فولاد ضرورتی انکار ناپذیر است/ صادرات کشور از نبود برند رنج می برد
برندینگ در عرصه فولاد ضرورتی انکار ناپذیر و نقطه عطف هر سیستم اقتصادی است.

به گزارش  چیلان ، مهندس محمد مهدی یارجانلی، مدیر عامل شرکت صنعت ورق آرین پاژ گفت: امروز ایجاد هایپرمارکت تخصصی فولاد با هدف متصل کردن شرکت‌های کوچک و بزرگ و نهایتا ایجاد “برند” برای کشور ضرورتی انکارناپذیر و نقطه عطف هر سیستم اقتصادی است.

مدیرعامل شرکت صنعت ورق آرین‌پاژ با اعلام این مطلب گفت: این شرکت برای اولین بار در کشور درصدد احداث هایپرمارکت فولادی برآمده است، تا بهترین خدمات فولادی و نهایتا محصولی با ارزش افزوده بسیار بالا را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار دهد.

وی با اعلام اینکه آرین‌پاژ با دارا بودن واحد کنترل‌کیفی بسیار پیشرفته، توانسته است کیفیت ورق‌ها را به میزان چشمگیری ارتقا دهد تصریح کرد: این مجموعه با ایجاد برندینگ فعالیت‌های قابل‌قبولی داشته است. طبیعی است صادرات محصول از کشور ما امروز از نبود ”برند” در رنج است و همین میزان صادرات فولاد کشور نیز به دلیل پایین بودن قیمت‌ها و نه برندینگ است، بنابراین در صورت کاهش مزیت نسبی ارز و ثبات بازار، ایجاد برندینگ می‌تواند بهره بسیاری نصیب کشور سازد.

2

تاریخ انتشار : ۱ بهمن ماه ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۴
شناسه مطلب : 23623
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

چند رسانه ای