تازه ترین عناوین
جزئیات همایش تجلیل از شرکای تجاری ذوب آهن اصفهان
امروز 28 خرداد ماه همایش تجلیل از شرکای تجاری ذوب آهن اصفهان با حضور تامین کنندگان این مجموعه عظیم صنعتی و نیز مدیران و معاونین این شرکت برگزار گردید.

در مراسم تجلیل از شرکای تجاری ذوب آهن اصفهان مهندس منصور یزدی زاده مدیر عامل ذوب آهن اصفهان گفت: برنامه ذوب آهن در سال جاری، تولید ۳ میلیون تن و دستیابی به تولید ۳ میلیون ۶۰۰ هزارتن در سال ۱۳۹۹و همچنین در سال ۱۴۰۰، تولید ۴ میلیون تن چدن است.

وی افزود: تا سال ۱۴۰۰ با اصلاح LF و کنورتور، در تولید فولاد نیز به عدد ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تن می رسیم.

یزدی زاده ادامه داد: تلفیق معاونت های خرید و فروش و ایجاد معاونت بازرگانی در راستای تسهیل ارتباط با تامین کنندگان و تسریع در فرایندها صورت گرفت که نتایج خوبی داشت.

وی خاطرنشان کرد: ذوب آهن اصفهان که در دهه های گذشته در اکتشاف و راه اندازی معادن نقش اصلی را ایفا نموده متاسفانه امروز مشکل تامین سنگ آهن دارد.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان تاکید کرد: در خصوص زغال سنگ با اقدامات صورت گرفته و تعامل با تامین کنندگان، دغدغه های گذشته از جمله قیمت گذاری وجود ندارد. در خصوص سنگ آهن نیز به زودی شاهد اتفاقات خوبی خواهیم بود.

دکتر نعمت الله محسنی معاون بازرگانی ذوب آهن اصفهان نیز در همایش تجلیل از تامین کنندگان این شرکت گفت: در شرایط تحریم تعامل خوب ما با تامین کنندگان قطعات و تجهیزات بسیار گره گشا است.

وی خاطرنشان کرد: ذوب اهن اصفهان با ۱۵ هزار تامین کننده مواد اولیه، قطعات و تجهیزات در ارتباط است.

گفتنی است، در ادامه این برنامه از تامین کنندگان برتر ذوب آهن اصفهان، با اهدا، لوح سپاس و تندیس ویژه، تجلیل شد.

این همایش با حضور تامین کنندگان این شرکت در حال برگزاری است.

این خبر تکمیل می شود….

2

تاریخ انتشار : ۲۸ خرداد ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۷
شناسه مطلب : 25970
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.