مدیر بازاریابی و فروش خارجی شرکت ذوب آهن اصفهان مطظرح کرد:مشکل فعلی ذوب آهن کمبود مواد اولیه آهن دار است/ مسئولین با جلوگیری از صادرات زمینه تامین پایدار مواد اولیه ذوب آهن و فولاد مبارکه را فراهم کنند
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان، ششم مردادماه با مشارکت ذوب آهن اصفهان و برخی فولادسازان دیگر و حضور محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی، رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران افتتاح شد.

به گزارش  چیلان ، در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان ١٢ کشور خارجی از جمله چین، کره، انگلیس، اسپانیا، ایتالیا، آلمان، سوئد و کانادا حضور دارند و مشارکت کنندگان در ۹۵۰ غرفه محصولات و دستاوردهای خود را به نمایش گذاشته اند.

مهندس بهزاد کرمی مدیر بازاریابی و فروش خارجی شرکت ذوب آهن اصفهان با بیان این که علی رغم مشکلات مختلف، ذوب آهن به تولید ادامه داده و با پشتکار و تلاش همکاران سخت کوش، چرخ های تولید در این شرکت به خوبی چرخیده است، گفت: مشکل فعلی ما کمبود مواد اولیه آهن دار است، امیدواریم با رفع این مشکل از تمام ظرفیت های تولید در شرکت استفاده شود.

وی افزود: انتظار داریم مسئولین ذی ربط با جلوگیری از خام فروشی و صادرات سنگ آهن نسبت به تامین مواد اولیه مورد نیاز ذوب آهن و فولاد مبارکه اقدام کنند.

مهندس کرمی تامین مواد اولیه شرکت های فولادی را موحب رونق تولید داخلی دانست و گفت: سال جاری تولید سه میلیون و ۵۰ هزارتن چدن و صادرات حدود یک میلیون و ۱۰۰ هزار تن محصول به عنوان هدف تعیین شده و با همه مشکلات مختلف در صدد تحقق این هدف هستیم که تولید شرکت در چهار ماه اول سال نیز بر اساس این هدف محقق شده است.

گفتنی است این نمایشگاه از ششم تا نهم مردادماه به مدت سه روز برای بازدید علاقمندان دایر است و غرفه ذوب آهن اصفهان در سالن ۳۵ از ساعت ۱۰ ال ۱۸ پذیرای بازدید کنندگان می باشد.

2

تاریخ انتشار : ۷ مرداد ماه ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۲
شناسه مطلب : 26889
ارسال
برچسب ها

150180

ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.