متفاوت ترین رویداد فولادیخبر ویژه – ثبت‌نام در دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران آغاز شد
به دنبال استقبال بی نظیر جامعه فولاد،"دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران" با رویکرد بومی سازی و توسعه تکنولوژی از 23 تا 26 دی ماه سال جاری در برج میلاد تهران برگزار می شود. سایت ثبت نام در این رویداد ملی منحصر به فرد پذیرای فعالان فولاد است.

دکتر بهرام سبحانی، رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران با اعلام این خبر به  چیلان  گفت: “نخستین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران” که در دی ماه سال گذشته برگزار شد، آغازگر یک موج فراگیر بومی سازی و حمایت از تامین داخلی بود که خوشبختانه با استقبال بی نظیر جامعه فولاد کشور روبرو شد. در همین راستا و به درخواست تولیدکنندگان و تامین کنندگان زنجیره فولاد،  دومین دوره این رویداد ملی به همت انجمن و با مشارکت تمامی شرکت های بزرگ فولادی و معدنی و تامین کنندگان مطرح داخلی و همچنین با حمایت ایمیدرو، وزارت صمت، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و اتاق های  ایران و تهران از ۲۳ تا ۲۶ دی ماه سال جاری در برج میلاد تهران برگزار می شود.

رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران این جشنواره و نمایشگاه را بزرگترین گردهمایی تولیدکنندگان، تامین کنندگان، بازرگانان و متخصصان زنجیره آهن و فولاد ایران عنوان کرد و اظهار داشت: در نخستین دوره این جشنواره بیش از ۱۴۰۰ نفر از مدیران و مسئولین فولاد کشور در مراسم افتتاحیه گردهم آمدند و طی ۴ روز، بیش از ۱۰ هزار نفر از نمایشگاه ملی فولاد ایران با محوریت ارائه فرصت های ساخت داخل در زنجیره فولاد بازدید کردند. سبحانی اضافه کرد: در دوره نخست جشنواره، بیش از ۲۲۰ تفاهم نامه بین فولادسازان و تامین کنندگان داخلی به ارزش تقریبی ۹۰۰ میلیارد تومان منعقد شد که بر اساس پایش انجام شده، تاکنون حدود نیمی از آن به مرحله عقد قرارداد و تولید و تحویل رسیده است.

شایان ذکر است بر اساس اعلام انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، متقاضیان حضور در دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران، می توانند از طریق سایت events.steeliran.org نسبت به ثبت نام اقدام کنند. همچنین دبیرخانه جشنواره و نمایشگاه با شماره های ۴-۸۸۵۵۱۷۰۱-۰۲۱ آماده پاسخگویی و ارائه اطلاعات تکمیلی می باشد.

2

تاریخ انتشار : ۱۹ آذر ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۶
شناسه مطلب : 28765
ارسال
برچسب ها

150180

ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.