گزارش 8 ماهه فولاد مبارکه:عرضه یک میلیون تنی فولاد مبارکه در بازارهای صادراتی
معاون فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه در مورد تولید این شرکت در سال جاری گفت: فولاد مبارکه در هشت ماهه ابتدای سال 98 حدود 5 میلیون و 180 هزار تن تولید داشته است که چهار میلیون و 180 هزار تن آن در بازار داخلی و یک میلیون تن آن در بازار صادراتی عرضه شده است.

محمود اکبری، معاون فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه در گفت و گو با  چیلان  خبر داد: رشد تولیدات فولاد مبارکه در سال جاری هم ادامه پیدا کرده است به گونه ای که فولاد مبارکه در هشت ماهه ابتدای سال ۹۸ حدود ۵ میلیون و ۱۸۰ هزار تن تولید داشته است که چهار میلیون و ۱۸۰ هزار تن آن در بازار داخلی و یک میلیون تن آن در بازار صادراتی عرضه شده است. وی افزود: اگر با همین روند ادامه دهیم و در تأمین سنگ با مشکلی مواجه نشویم تا پایان امسال عرضه فولاد مبارکه به بازار داخلی و جهانی به رکورد بی سابقه بالای ۲/۷ میلیون تن می رسد.

وی افزود: فولاد مبارکه در زمینه عرضه محصولات ویژه و کیفی هم بهتر از گذشته عمل کرده است. در تولید محصولات گرم به سمت و سوی تولید محصولات با ضخامت های پایین رفته است به گونه ای که در سبد محصولات فولاد مبارکه از ۵/۱ میلی متر تا ۱۶ میلی متر موجود است و این نوید را می دهیم که هیچ کالایی در محدوده تولیدات فولاد مبارکه به کشور وارد نمی شود.

2

تاریخ انتشار : ۷ دی ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۸
شناسه مطلب : 29448
ارسال
برچسب ها

150180

ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.