جزئیات ثبت رکورد جدید تولید در فولاد خوزستان
محمود لندی، معاون بهره برداری شرکت فولاد خوزستان گفت که این شرکت در فروردین سال ۱۳۹۹موفق به ثبت یک رکورد جدید در تولید ماهانه شد و تولید این شرکت فولادی در ماه گذشته به ۳۴۵ هزار و ۳۵۸ تن رسید.

به گزارش  چیلان ، در آغاز  سال “جهش تولید” رکورد ماهانه تولید شمش فولاد خوزستان شکسته شد. محمود لندی، معاون بهره برداری شرکت فولاد خوزستان، در این‌باره اظهار داشت: فولاد مردان یکبار دیگر ثابت کردند، دستیابی به تولید بیشتر با توکل به خداوند و تلاش و کوشش امکان پذیر است.

لندی در ادامه گفت: سال ۱۳۹۹ از سوی مقام معظم رهبری به نام “جهش تولید” نام گذاری شد؛ همین موضوع، انگیزه ای فولاد مردان را برای تولید بیشتر و با کیفیت دوچندان کرد. در حالی‌ که شیوع ویروس کرونا باعث شد، برای حفظ سلامت کارکنان، محدودیت هایی در نظر گرفته شود، اما در همین شرایط،‌ توانستیم در چهاردهم فروردین ماه ۱۳۹۹ به تولید روزانه ۱۳۱۰۴ تُن دست پیدا کنیم.

معاون بهره برداری فولاد خوزستان،‌ ارتقا رکورد ماهانه تولید پس از دو سال را حاصل اراده‌ی پولادی کارکنان دانست و افزود: دستیابی به تولید ماهانه ۳۴۵ هزار و سیصد و پنجاه هشت تُن در فروردین ماه ۱۳۹۹، مرهون تلاش و ایثار بی وقفه کارکنان و حمایت های خالصانه مدیرعامل است. این مقدار تولید، سالی پربار و موفقیت آمیز را برای شرکت فولاد خوزستان نوید می دهد.

لندی در پایان اظهار داشت: امیدوارم با حرکت در مسیر راهبری شرکت و پیروی از منویات مقام معظم رهبری، بتوانیم به شعار “جهش تولید” جامه ی عمل بپوشانیم.

2

تاریخ انتشار : ۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۲۱
شناسه مطلب : 31011
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.