چیلان گزارش می‌دهد:شرکت‌های رسته آهن اسفنجی و ذوب القایی در محل انجمن فولاد، تشکیل جلسه می‌دهند/ هم‌اندیشی در مورد آهن اسفنجی تخصیص‌یافته به واحدهای ذوب فولاد
در هفته آینده دو جلسه مهمِ هم‌اندیشیِ شرکت‌های عضو رسته آهن اسفنجی و شرکت‌های عضو رسته ذوب القایی در محل انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران برگزار می‌شود.

به گزارش  چیلان ، در روز یک‌شنبه ۱ تیر، شرکت‌های تولیدکننده آهن اسفنجی، در مورد مسائل مرتبط با تخصیص آهن اسفنجی به واحدهای ذوب فولاد (قوس الکتریکی و القایی) تشکیل جلسه می‌دهند؛ و در روز دوشنبه ۲ تیر، شرکت‌های عضو رسته ذوب القایی، در مورد نحوه دریافت آهن اسفنجی تخصیص یافته در سه ماهه اول سال جاری و مسائل مربوط به آن، جلسه هم‌اندیشی برگزار می‌کنند.

سیدرسول خلیفه سلطانی، دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، از مدیران عامل شرکت‌های تولیدکننده آهن اسفنجی و همچنین شرکت‌های عضو رسته ذوب القایی خواسته است تا هفته آینده در جلسه هم‌اندیشی این رسته‌ها شرکت کنند.

علاوه بر تخصیص آهن اسفنجی به واحدهای ذوب القایی، در خصوص تحولات بازار و مقررات تنظیم بازار نیز در این جلسه‌ها، بحث و تبادل نظر صورت خواهد گرفت.

تصویر دعوت‌نامه ارسالی برای شرکت‌های دو رسته آهن اسفنجی و ذوب القایی برای برگزاری جلسه هم‌اندیشی را ببینید:

2

تاریخ انتشار : ۲۷ خرداد ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۹
شناسه مطلب : 31788
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.