رکوردشکنی در مجتمع فولاد بناب
رکورد تولید ماهیانه خطوط ذوب و نورد در مجتمع فولاد صنعت بناب به میزان ۲۲ هزار و ۳۷۳ تن طی خرداد ماه سال ۹۹ افزایش یافت که از زمان راه‌اندازی این مجتمع بی‌سابقه است. در مجموع تولید ذوب و نورد در فولاد بناب در خرداد ماه به ۷۶ هزار و ۶۸ تن رسید که بالاترین میزان تولید قبلی ۶۵ هزار و ۸۴۸ تن در آبان ماه سال ۹۱ بوده است.

به گزارش  چیلان ، دو رکورد جدید تولید ماهیانه در مجتمع فولاد صنعت بناب در واحدهای فولادسازی و مجموع ذوب و نورد به ثبت رسید.

تولید ماهیانه در ذوب شاهین به میزان ۲۲ هزار و ۳۷۳ تن در خرداد ماه سال ۹۹ که از زمان راه‌اندازی و بهره‌برداری بی‌سابقه بوده است.  واحد فولادسازی شاهین با یک کوره قوس ۵۰ تنی و واحد فولادسازی شهریار که با پنج ست کوره القائی ۲۰ تنی در حال فعالیت است، در مجموع دو واحد فولادسازی به میزان ۳۵ هزار و ۹۰۳ تن شمش تولید شده که رکورد قبلی تولید ماهیانه در ذوب شاهین ۲۰ هزار و ۴۲۲ تن و جمع خطوط ذوب ۳۳ هزار و ۵۳۴ تن بوده است.

همچنین در مجموع تولید ذوب و نورد  به میزان ۷۶ هزار و ۶۸ تن تولید انواع محصولات فولادی در خرداد ماه ۹۹ صورت گرفته که بالاترین میزان تولید قبلی ۶۵ هزار و ۸۴۸ تن در آبان ماه سال ۹۱ بوده است که در سال «جهش تولید» تحقق عملی این شعار را در پی داشته است.

مجتمع فولاد صنعت بناب در هفته‌های اخیر با اصلاح فرآیندهای تامین مواد اولیه و فرآیند تولید توانسته است تولید را افزایش داده و «جهش تولید» را تجربه کند که با وجود این افزایش، فرآیند تحویل محصولات تولیدی به مشتریان نیز تسهیل گردیده که رضایتمندی ایشان را در بر داشته است.

شایان ذکر است که مجتمع فولاد صنعت بناب با برخورداری از دو واحد ذوب و ریخته گری و خطوط متعدد نورد و نیروی جوان، متخصص و متعهد، این مجتمع محصولات تولید خود را در قالب سبد کامل و با کیفیت بالا تولید و روانه بازارهای داخلی و خارجی می‌کند که در ادامه زنجیره فولادی شکل گرفته در هلدینگ گسترش صنایع و معادن ماهان نقش بسزائی را در میان تولیدکنندگان فولاد کشور ایفا می‌کند.

2

تاریخ انتشار : ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۶
شناسه مطلب : 32246
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.