دستاوردهای فولاد مبارکه در حوزه تولید و مسئولیت اجتماعیاز ثبت ۷۵ رکورد تولیدی در سال گذشته تا تأمین ۱۸ هزار تن اکسیژن رایگان برای بیمارستان‌ها
مهندس نباتی‌نژد، مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه اصفهان در بازدید و گفت‌وگوی تصویری با چیلان اظهار داشت: یکی از رسالت‌های اصلی فولاد مبارکه در کنار تولید و تأمین نیازهای صنایع پایین‌دستی، موضوع مسئولیت‌های اجتماعی است که همیشه جزو اولویت‌های فولاد مبارکه بوده و در همین راستا این شرکت برای کمک به مهار ویروس کرونا، اقدام به تأمین ۱۸ هزار تن اکسیژن رایگان برای مراکز درمانی کشور کرده است.

مهندس نباتی‌نژد، مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه اصفهان در بازدید و گفت‌وگوی تصویری با  چیلان  اظهار داشت: یکی از رسالت‌های اصلی فولاد مبارکه در کنار تولید و تأمین نیازهای صنایع پایین‌دستی، موضوع مسئولیت‌های اجتماعی است که همیشه جزو اولویت‌های فولاد مبارکه بوده و در همین راستا این شرکت برای کمک به مهار ویروس کرونا، اقدام به تأمین ۱۸ هزار تن اکسیژن رایگان برای مراکز درمانی کشور کرده است.

نباتی‌نژاد گفت: در سال گذشته فولاد مبارکه موفق به ثبت ۷۵ رکورد در بخش‌های مختلف تولید شد و بیش از ۴ هزار قطعه در این شرکت بومی‌سازی شد و علاوه بر این با خنثی‌سازی تحریم‌ها، محصولات جدید نظیر تختال موردنیاز خط لوله استراتژیک گوره به جاسک و همین‌طور تختال موردنیاز در صنایع کشتی‌سازی توسط فولاد مبارکه ساخته شد.

توجه به محیط زیست و سرمایه‌گذاری در حوزه تأمین پایدار آب

مدیر روابط عمومی فولاد عنوان کرد: در حوزه تأمین پایدار آب و مسائل زیست‌محیطی، فولاد مبارکه اقدامات بزرگی انجام داده که از جمله می‌توان به خرید پساب ۹ شهرستان و تصفیه آن، بازچرخانی آب در فرآیند تولید و سرمایه‌گذاری در پروژه انتقال آب خلیج فارس به استان اصفهان اشاره کرد. تلاش فولاد مبارکه این بوده که چشم‌داشت کمی به آب رودخانه داشته باشد تا این آب به نیازهای مهم‌تری تخصیص یابد و در این راستا، اقدامات بزرگی توسط شرکت فولاد مبارکه انجام گرفته است.

مهندس نباتی‌نژاد گفت: اقدامات و دستاوردهای قابل توجه فولاد مبارکه چه در حوزه تولید و چه در مسئولیت اجتماعی در شرایطی به دست آمد که این شرکت در فهرست تحریم‌ها قرار دارد و حتی شخص مدیرعاملِ شرکت تحریم است. فولاد مبارکه با همت و تلاش تمام کارکنان و مدیران و برنامه‌ریزی صحیح سعی کرده که بر موانع غلبه کند تا بتواند نیازهای صنایع پایین‌دستی را تأمین کند و در موضوع مسئولیت اجتماعی نیز این شرکت همواره سعی کرده که در کنار مردم باشد.

نژاد 2

2

تاریخ انتشار : ۱۰ شهریور ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۴
شناسه مطلب : 37690
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی