آمار تولید گندله در چهار ماه نخست سال جاری
مجموع تولید گندله شرکت‌های بزرگ کشور در تیرماه سال جاری، ۱۱ درصد نسبت به ماه مشابه سال گذشته افزایش یافت. همچنین تولید گندله شرکت‌های بزرگ، طی ۴ ماهه نخست امسال، به حدود ۱۰ میلیون تن رسید که ۵ درصد بیش از مدت مشابه سال قبل است.

به گزارش  چیلان  به نقل از ایمیدرو، ۷ شرکت بزرگ گندله ساز (گل گهر، توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه، چادرملو، اپال پارسیان سنگان، سناباد، صنایع معدنی فولاد سنگان و صبانور) در تیر ۹۹ حدود ۲ میلیون و ۴۳۳ هزار و ۹۰۰ تن گندله تولید کردند. این رقم در مدت مشابه سال گذشته، ۲ میلیون و ۱۸۵ هزار و ۵۹۳ تن بود.

میزان ارسال محصول در تیر با ۴ درصد افزایش، از «یک میلیون و ۳۲۳ هزار و ۱۱۴ تن» به «یک میلیون و ۳۸۰ هزار و ۹۱۳ تن» رسید.

افزایش ۵ درصدی تولید ۴ ماهه

همچنین، شرکت های بزرگ گندله ساز از ابتدای فروردین تا پایان تیر، ۹ میلیون و ۹۰۸ هزار و ۹۵۸ تن محصول تولید کردند. این رقم در مدت مشابه سال گذشته، ۹ میلیون و ۴۶۰ هزار و ۴۱۹ تن بود که حاکی از افزایش ۵ درصد تولید محصول یاد شده است.

از این میزان، شرکت های «گل گهر» ۴ میلیون و ۱۵۷ هزار و ۱۰۷ تن، «توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه» ۲ میلیون و ۲۴۵ هزار و ۲۲۹ تن، «چادرملو» یک میلیون و ۱۹۸ هزار و ۶۴۵ تن، «اپال پارسیان سنگان» ۹۵۴ هزار و ۸۹۹ تن، «سناباد» ۳۴۳ هزار و ۹۹۲ تن، «صنایع معدنی فولاد سنگان» ۸۴۴ هزار و ۸۳۳ تن و «صبانور» ۱۶۴ هزار و ۲۵۳ تن بود.

برنامه تولید شرکت های مذکور طی ۴ ماهه نخست امسال، ۱۰ میلیون و ۴۱۷ هزار و ۵۴۹ تن بود حاکی از تحقق ۹۵ درصدی برنامه تولید بوده است.

رشد ۸ درصدی ارسال نسبت به برنامه

۷ شرکت بزرگ گندله ساز از ابتدای فروردین تا پایان تیر، ۵ میلیون و ۶۴۱ هزار و ۱۹۳ تن محصول به شرکت ها ارسال کردند که نسبت به برنامه (۵ میلیون و ۲۱۵ هزار و ۵۹۸ تن)، ۸ درصد رشد نشان می دهد

2

تاریخ انتشار : ۲ شهریور ماه ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۰
شناسه مطلب : 32602
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.