فولاد خراسان طلایه‌دار استاندارد کیفیت در تولید مقاطع سبک فولادهای ساختمانی
رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان استان خراسان رضوی در بازدید از فولاد خراسان این مجتمع را به عنوان طلایه‌دار استاندارد کیفیت در محصولات فولادی ساختمانی کشور نام برد. به گفته وی فولاد خراسان دارای مدیریت توانمند و نیروی انسانی متخصص و متعهد است که توانسته رضایت‌مندی مصرف کنندگان را جلب کند.

سید مهدی اصغریان، رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان خراسان رضوی و هیات همراه از خطوط تولید کارخانه بازدید کردند و از نزدیک در جریان فعالیت ها و روند تولیدات این مجتمع عظیم صنعتی در شرق کشور قرار گرفتند.

در ادامه این بازدید به گفته وی این مجموعه دارای مدیریت توانمند و نیروی انسانی متخصص و متعهد است که توانسته تکریم، پاسخ گویی، صداقت، رضایت مندی مصرف کنندگان را جلب کند.

سیدمهدی اصغریان در بازدید از واحد های دیگر صنعتی استان گفت: با توجه به جایگاه شهرستان نیشابور به عنوان قطب دوم صنعتی استان و نیز جایگاه فولاد خراسان در کشور به عنوان واحد صادرکننده نمونه کشوری و استانی، این بازدید در خصوص ارزیابی از واحد های صنعتی شهرستان برای رعایت حقوق مصرف کنندگان با هماهنگی انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرستان نیشابور که از فعال ترین انجمن ها در کشور می باشد، انجام شد.

در پایان بازدید رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان خراسان رضوی از صنعتگران شریف شهرستان نیشابور که برای رشد و تعالی تولید کشور در خط مقدم جبهه اقتصادی فعال هستند، قدردانی نمود.

گفتنی است این انجمن هم زمان از دیگر واحدهای صنعتی این شهرستان منجمله نخریسی خسروی، پاک فیروزه، جهان الکتریک،  تولیدی ماسک صورت توسلی بازدید بعمل آورد.

شایان ذکر است انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان، سازمانی مردم نهاد است که در راستای حمایت از مصرف کنندگان در سال ۱۳۸۵ با تصویب هیات وزرا  با گستره فعالیت در سطح ملی پروانه خود را از وزارت کشور دریافت و شروع به کار کرد.

2

تاریخ انتشار : ۷ مهر ماه ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۲
شناسه مطلب : 32968
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.