فولاد خراسان بار دیگر در فهرست «صد شرکت برتر» کشور درخشید
نتایج ارزیابی بیست و ششمین دوره «رتبه¬بندی شرکت های برتر ایران» در همایشی با حضور وزرای «امور اقتصادی و دارایی» و «صنعت، معدن و تجارت» اعلام شد و حضور فولاد خراسان، همچون سال‌های گذشته، در این فهرست تداوم یافت.

به گزارش  چیلان ، در «بیست و ششمین همایش رتبه‎بندی شرکت‌های برتر ایران» که با حضور عباس علی‌آبادی وزیر صمت و احسان خاندوزی وزیر اقتصاد و دارایی، در محل سالن همایش‌های بین‌المللی سازمان صدا و سیما برگزار شد، علاوه بر وزرای اقتصادی دولت، رئیس سازمان «بورس و اوراق بهادار»، رئیس کل «بیمه مرکزی ایران»، رئیس هیأت عامل «سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران»، رئیس هیأت عامل ایمیدرو و معاون اقتصادی و امور مجامع «بنیاد مستضعفان» حضور داشتند.

در این همایش، مدیرعامل «سازمان مدیریت صنعتی» با تشریح بخشی از روند رتبه‌بندی، رویداد‌هایی همچون رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران را در راستای توسعه فضای کسب و کار و نیز تولید اطلاعات موثق و دقیق به منظور شفاف‌تر شدن فعالیت‌ها در این حوزه دانست و افزود: نتایج این رتبه¬بندی می¬تواند امکان دست یابی به تحلیل‌های مورد نظر را فراهم سازد و این همایش با چنین کارکردهایی دنبال می شود.

مصطفی مؤمنی با اشاره به پیشینه¬ی بیش از ربع قرن برگزاری این رویداد گفت: در سال‌های آتی شاخص¬های دیگری را به ۳۳ شاخص فعلی رتبه‌بندی اضافه می¬کنیم و هدف از اضافه کردن این شاخص‌ها جامع‌تر شدن روند انتخاب برترین شرکت هاست.

در فهرست ۱۰۰ شرکت برتر ایرانی که بر اساس عملکرد بازرگانی آن¬ها در سال ۱۴۰۱ تهیه شده است و در آن نام شرکت¬های نفتی بزرگ، هلدینگ های صنایع پتروشیمی و پالایش، سرمایه‌گذاری، صنایع خودرو، بانک های غیردولتی و فولادسازانی همچون فولاد مبارکه اصفهان در آن به چشم می‌خورد، «شرکت مجتمع فولاد خراسان» با حفظ خود در رنکینگ IMI100، در جایگاه ۹۰ این رتبه بندی ایستاد

خراسان

2

تاریخ انتشار : ۴ بهمن ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۲۱
شناسه مطلب : 58349
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی