فولاد خوزستان با ثبت رکورد تولید، کرونا و تحریم را شکست داد
علی محمدی، مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان، در گفت‌وگو با چیلان اظهار داشت: خوشبختانه در ۶ ماه نخست سال جاری و با توجه به تشدید تحریم‌های ظالمانه، شرکت فولاد خوزستان توانست با تکیه بر تلاش شبانه‌روزی کارکنان، سال جهش تولید را در عمل معنا ببخشد. عبور از مرز یک میلیون تن شمش در فصل بهار و همچنین رکورد تولید ۶ ماهه فولاد به میزان یک میلیون و ۹۷۶ هزار تُن، هر دو برای نخستین بار در تاریخ این شرکت اتفاق افتاده است.

علی محمدی، مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان، در گفت‌وگو با  چیلان  اظهار داشت: خوشبختانه در ۶ ماه نخست سال جاری و با توجه به تشدید تحریم‌های ظالمانه، شرکت فولاد خوزستان توانست با تکیه بر تلاش شبانه‌روزی کارکنان، سال جهش تولید را در عمل معنا ببخشد. عبور از مرز یک میلیون تن شمش در فصل بهار و همچنین رکورد تولید ۶ ماهه فولاد به میزان یک میلیون و ۹۷۶ هزار تُن، هر دو برای نخستین بار در تاریخ این شرکت اتفاق افتاده است.

محمدی درباره عملکرد این شرکت در بورس و حفظ منافع سهامداران حقیقی در بازار سرمایه عنوان کرد: تشکیل صندوق سرمایه‌گذاری مشترک ۳۰۰ هزار میلیارد ریالی به منظور حمایت از سهام شرکت‌های معدنی و فلزی، خرید حمایتی سهم و بازارگردانی از مهم‌ترین برنامه‌های حمایتی فولاد خوزستان (نماد بورسی فخوز) است که در شرایط فعلی بازار و به منظور حفظ سرمایه‌ سهامداران به اجرا گذاشته است.

مشروح این گفت‌وگو را در شماره ۹۲ نشریه  چیلان  بخوانید.

2

تاریخ انتشار : ۷ مهر ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۴
شناسه مطلب : 32970
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.