مدیرعامل فولاد مبارکه در گفت و گو با چیلان گفت:نگاه فولاد مبارکه به توانمندی شرکت های داخلی
مهندسی معکوس، بومی سازی های صورت گرفته، تامین فرآورده های نسوز، روغن ها، گریس ها و قطعات یدکی و تجهیزات از طریق تولیدکنندگان و صنعتگران داخلی گویای تحقق اقتصاد مقاومتی در صنعت فولاد است.

دکتر بهرام سبحانی، مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان در گفت و گو با  چیلان  ضمن بیان این مطلب که صنعت فولاد پیشران صنایع دیگر است گفت: صنعت فولاد، نقش محوری در رشد اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی دارد.

وی افزود: خوشبختانه اقتصاد مقاومتی در صنعت فولاد کشور اتفاق افتاده است.

مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان تصریح کرد: مهندسی معکوس، بومی سازی های صورت گرفته، تامین فرآورده های نسوز، روغن ها، گریس ها و قطعات یدکی و تجهیزات از طریق تولیدکنندگان و صنعتگران داخلی گویای تحقق اقتصاد مقاومتی در صنعت فولاد است.

وی ادامه داد: در زنجیره تأمین گسترده فولاد مبارکه حدود ۲۸۰۰ تأمین کننده و شرکت خدماتی وجود دارد که با حمایت از تولید داخل و توانمند ساختن شرکت های داخلی، عمده نیاز فولاد مبارکه را تأمین می کنند. بنابراین، فعالیت ما در فولاد مبارکه نیز در همین راستا و بر مبنای بهره وری و همگام با توسعه فولاد کشور است.

حاصل این اقدامات شامل بهره وری و فعالیت اثربخش در بخش فروش و بازاریابی، مسئولیت های اجتماعی، استفاده بهینه از منابع آبی، طرح های توسعه، افزایش ظرفیت، توسعه محصول و تکمیل زنجیره تولید است.

سبحانی تصریح کرد: فولاد مبارکه با این نگاه و رویکرد توانست در ارزیابی ۱۰۰ شرکت برتر، عنوان نخست را در گروه فلزات اساسی کسب کند و به موفقیت های دیگری همانند بزرگترین شرکت بورسی، بزرگترین تولیدکننده آهن اسفنجی در جهان، بزرگترین تولیدکننده ورق های فولادی در خاورمیانه و شمال آفریقا برسد.

این نقطه نظر در شماره ۷۹ نشریه  چیلان  منتشر گردیده وخوانندگان می توانند به منظور دستیانی به نقطه نظرات سایر مدیران و کارشناسان صنعت فولاد از طریق شماره تماس های ۴-۸۸۵۵۱۷۰۱-۰۲۱ مشترک نشریه شوند.

2

تاریخ انتشار : ۴ تیر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۸
شناسه مطلب : 18963
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.