رشد ۵۱ درصدی درآمد فروش ذوب آهن اصفهان در نیمه اول سال/ “ذوب” با فروش ۸۸۷ هزار تن محصول بیش از ۲۷۰۰ میلیارد تومان ثبت کرد
ذوب آهن اصفهان گزارش عملکرد نیمه اول سال خوود را منتشر کد که براساس این گزارش درآمد شرکت از محل فروش محصولات از هزار و 848 میلیارد تومان در نیمه اول سال 96 به 2 هزار و 785 میلیارد تومان رسید.

به گزارش  چیلان ، عملکرد ذوب آهن گویای این موضوع است که شرکت در نیمه اول امسال ۴۱۹ هزار تن شمش تولید و ۳۷۳ هزار تن آن را به فروش رسانده است. این در حالی است که تولید شمش در مدت مشابه سال قبل ۴۵۴ هزار تن بود که ۵۰۳ هزار تن آن فروخته شده است.

همچنین تولید در بخش تیرآهن و میلگرد به ترتیب ۳۱۸ هزار تن و ۲۷۲ هزار تن بود که از این میزان ۲۵۶ هزار تن تیرآهن و ۲۱۹ هزار تن میلگرد فروخته شده است.

تولید تیرآهن ذوب آهن در نیمه اول سال قبل ۲۹۲ هزار تن و میلگرد ۲۹۰ هزار تن بود که “ذوب” ۲۹۲ هزار تن تیرآهن و ۲۸۴ هزار تن میلگرد فروخته است. لذا با توجه به کاهش تولید شمش و میلگرد، افزایش قیمت فروش عامل رشد درآمد شرکت بوده است.

گفتنی است، شرکت در مدت مذکور ۲۴ هزار تن نبشی و ناودانی، ۴۱ هزار تن کلاف و ۴ هزار و ۷۱۵ تن ریل تولید کرده بود که ۱۱ هزار تن نبشی و ناودانی، ۲۸ هزار تن کلاف و ۴۴۰ تن ریل فروخته است.

2

تاریخ انتشار : ۷ مهر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۵
شناسه مطلب : 21281
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.