به گزارش  چیلان ، شرکت گسترش فناوری خوارزمی با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و با تکیه بر دانش به روز خود موفق به بارگذاری یکی از بزرگترین مگامدول های تولید آهن اسفنجی کشور ایران گردید.

مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد به عنوان یکی از بزرگترین مگامدول های احیاء مستقیم با ظرفیت تولید اسمی سالانه ۱.۸ میلیون تن HDRI (Hot Direct reduced iron) آهن اسفنجی کشور می باشد.

کاتالیست های مورد نیاز جهت استفاده در ریفرمر این واحد تولیدی در تیر ماه ۱۳۹۸ با نظارت کامل نفرات و مهندسین فنی شرکت دانش بنیان گسترش فناوری خوارزمی با بالاترین کیفیت بارگذاری گردید و با توجه به اتمام مراحل ساخت و نصب سایر تجهیزات، به زودی وارد فاز بهره برداری خواهد شد.

این ریفرمر دارای ۱۸ سلول (Bay) حاوی ۵۴۰ تیوب با قطر ۱۱ اینچی بوده که حجمی بالغ بر ۲۴۲ متر مکعب انواع کاتالیست های ریفرمینگ فعال، نیمه فعال و خنثی درون آن با بالاترین دقت بارگذاری گردید.

این ریفرمر پنجمین واحد فولادی است که از کاتالیست های این شرکت استفاده می کند و امید است با توجه به عملکرد و سابقه درخشان کاتالیست های این شرکت در مجتمع های بارگذاری شده، بالاترین ظرفیت تولید آهن اسفنجی در مجتمع ذوب آهن پاسارگاد بدست آید.

2

تاریخ انتشار : ۲ مرداد ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۹
شناسه مطلب : 26783
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.