چیلان عملکرد سالانه "کگل" را بررسی می‌کندرشد ۳۶ درصدی فروش گل گهر در سال ۹۸
شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در سال ۹۸، موفق به تحقق فروش ۱۳ هزار و ۵۳ میلیارد تومانی شد که نسبت به سال ۹۷، رشد ۳۶ درصدی را نشان می‌دهد.

به گزارش  چیلان ، شرکت معدنی و صنعتی گل گهر (نماد “کگل” در بورس تهران) گزارش عملکرد اسفندماه خود را منتشر کرد و بدین ترتیب وضعیت فروش این شرکت در مجموع سال ۹۸ مشخص شد. گل گهر که در سال ۹۷، فروش ۹۵۸۴ میلیارد تومانی را ثبت کرده بود، در سال ۹۸، رشد ۳۶ درصدی را در فروش محصولات خود تجربه کرد و درآمد فروش این شرکت به ۱۳۰۵۳ میلیارد تومان رسید.

در اسفندماه ۹۸، گل گهر ۱۱۸۲ میلیارد تومان از محصولات خود را به فروش رساند که نسبت به ماه مشابه سال قبل و بهمن ۹۸، به ترتیب رشد ۷۱ درصدی و رشد ۲۹ درصدی را نشان می‌دهد.

متوسط نرخ فروش گندله داخلی و صادراتی گل گهر در سال ۹۸ به ترتیب ۹۵۱ و ۱۰۵۹ تومان به ازای هر کیلو بود. نرخ فروش گندله داخلی این شرکت در اسفند ۹۸ به ۱۰۴۶ تومان به ازای هر کیلو رسید که حاکی از رشد ۱۰ درصدی نسبت به نرخ‌ میانگین سال ۹۸ است.

متوسط نرخ فروش کنسانتره سنگ آهن گل گهر نیز در سال ۹۸، ۶۵۹ تومان به ازای هر کیلو بود که در اسفندماه به ۷۱۳ تومان رسید.

در سبد فروش محصولات گل گهر بیشترین سهم را گندله داخلی داشته است. گل گهر در سال ۹۸، ۱۱ میلیون و ۷۸۹ هزار تن گندله در داخل کشور به فروش رسانده است.

جزئیات فروش گل گهر در سال ۹۸ را در نمودار زیر ببینید:

2

تاریخ انتشار : ۱۰ فروردین ماه ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۴
شناسه مطلب : 30623
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.