رشد ۱۱۹ درصدی درآمد فروش چادرملو در ۹ ماه نخست سال جاری
شرکت معدنی و صنعتی چادرملو (نماد بورسی کچاد) در نه ماهه نخست سال جاري، ۱۵۲ هزار ميليارد ریال درآمد فروش محقق كرد كه نسبت به دوره مشابه سال قبل رشد ۱۱۹ درصدي را نشان می‌دهد. در ۹ ماهه نخست امسال این شرکت بیش از ۱۲ میلیون و ۷۷۱ هزار و ۲۶۳ تن انواع محصولات تولید کرده است. 

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو (نماد بورسی کچاد) در نه ماهه نخست سال جاری، ۱۵۲ هزار میلیارد ریال درآمد فروش محقق کرد که نسبت به دوره مشابه سال قبل رشد ۱۱۹ درصدی را نشان می‌دهد. در ۹ ماهه نخست امسال این شرکت بیش از ۱۲ میلیون و ۷۷۱ هزار و ۲۶۳ تن انواع محصولات تولید کرده است.

این شرکت با سرمایه اسمی ۵۵ هزار میلیارد ریال در دوره یک ماهه آذر، از فروش داخلی فولاد، آهن اسفنجی، گندله، آپاتیت، سنگ دانه بندی، کنسانتره آهن و فروش صادراتی فولاد، بالغ بر ۲۶ هزار میلیارد ریال درآمد کسب کرده است.

بر اساس همین گزارش، در ۹ ماهه امسال این شرکت بیش از ۱۲ میلیون و ۷۷۱ هزار و ۲۶۳ تن انواع محصولات تولید کرده است.
در این مدت چادرملو هفت میلیون و ۷۷۸ هزار و ۷۰۲ تن کنسانتره آهن (خشک)، ۲۵۴ هزار و ۱۴۷ تن سنگ دانه‌بندی و ۴۵ هزار و ۱۰۵ تن آپاتیت در مجتمع معدنی و ۲ میلیون و ۷۵۴ هزار و ۲۸۷ تن گندله، یک میلیون و ۱۹۳ هزار و ۵۵۴ تن آهن اسفنجی و ۷۴۵ هزار و ۴۶۸ تن شمش فولاد در مجتمع صنعتی خود تولید کرده است .
مجموع تولیدات ۹ ماهه امسال چادرملو در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد ۱۱.۴۵ درصدی نشان می دهد.

2

تاریخ انتشار : ۷ دی ماه ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۹
شناسه مطلب : 34142
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.