تازه ترین عناوین
رویداد معرفی و رونمایی از کتاب مشاغل فولاد ۱۴۰۰ برگزار می‌شود
کتاب مشاغل فولاد ۱۴۰۰ بر اساس فرصت‌های شغلی به‌روز در واحدهای مختلف و وابسته به صنعت فولاد طراحی شده و گستره متنوعی از مشاغل شامل تولید و بهره‌برداری، بازرگانی و فروش، نگهداری و تعمیرات، برنامه‌ریزی، ایمنی و بهداشت، کنترل کیفیت و آزمایشگاه، پروژه‌های توسعه و ... را دربر می‌گیرد.

کتاب مشاغل فولاد ۱۴۰۰ بر اساس فرصت‌های شغلی به‌روز در واحدهای مختلف و وابسته به صنعت فولاد طراحی شده و گستره متنوعی از مشاغل شامل تولید و بهره‌برداری، بازرگانی و فروش، نگهداری و تعمیرات، برنامه‌ریزی، ایمنی و بهداشت، کنترل کیفیت و آزمایشگاه، پروژه‌های توسعه و … را دربر می‌گیرد.

نداشتن یک شرح شغل و شرایط احراز استاندارد، یکی از مهم‌ترین چالش‌های واحد منابع انسانی بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها است.

در یک سال گذشته با بیش از ۴۰ بازدید و صرف بیش از ۱۰ هزار نفر/ساعت کار تخصصی که جز با حمایت صنایع فولاد هیربد زرندیه ممکن نبود، کتاب شرح مشاغل صنعت فولاد آماده انتشار گردید.

امید است این کتاب شرح مشاغل بتواند به عنوان پیش‌نویس شرح مشاغل و شرایط احراز اختصاصی تمامی فعالان صنعت فولاد استفاده شده و یک ارتقا چشم‌گیر در واحد منابع انسانی ایشان ایجاد نماید.

برای توضیحات بیشتر و پیش سفارش کتاب مشاغل فولاد ۱۴۰۰ دعوت می‌کنیم در رویداد معرفی و رونمایی از این کتاب شرکت بفرمایید:

https://evnd.co/9sFmj

2

تاریخ انتشار : ۲۹ فروردین ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۹
شناسه مطلب : 35133
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.