مدیر گندله‌سازی شرکت گل گهر خبر داد:اقدامات اصلاحی گل‌گهر از مسیر بومی‌سازی / سنگین‌ترین شات دان سالیانه کارخانه گندله‌سازی
شرکت معدنی و صنعتی گل گهر با استفاده از تجارب و توانمندی متخصصان داخلی انجام سنگین‌ترین شات دان سالیانه کارخانه گندله سازی یک بعد از ۲۴ ماه که حدود ۲۳۰ هزار نفر-ساعت نیرو به طور مستقیم صرف آن شد،محقق کرد.

به گزارش  چیلان ، مدیر گندله سازی شرکت معدنی و صنعتی گل گهر گفت: شرکت گل گهر به خود می‌بالد به خاطر داشتن متخصصانی که ما را از تخصص کشورهای خارجی بی‌نیاز کرده اند. با توانمندی همین مهندسان، انجام سنگین‌ترین شات دان سالیانه کارخانه گندله سازی یک بعد از ۲۴ ماه که حدود ۲۳۰ هزار نفر-ساعت نیرو به طور مستقیم صرف آن شد؛ تحقق یافت که خود رکورد بی نظیری در صنعت فولاد کشور است.

مهندس جعفر رفیعیان افزود: علاوه بر این، برخی از کارهای اصلاحی انجام شده در جهت کم کردن مشکلات گلوگاهی و افزایش ظرفیت خطوط تولید توسط متخصصان داخلی شرکت انجام شد.

تعمیر اساسی سرندها، تغییر طرح کالسکه و هد متحرک نوار نوسانی، تغییر نوار ۵۵ به شوت دو پارچه، تغییر طرح در شکل زره های آسیاب جهت استفاده حداکثری از خردایش ضربه‌ای گلوله‌ها، تغییر در طرح مش ورودی و خروجی و شوت ورودی جهت کاهش زمان تعمیرات و بازرسی ها گوشه ای از این اقدامات اصلاحی است که می‌توان به آن اشاره کرد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه پلت فید ۳۰ درصد خوراک کارخانه گندله سازی است؛ عمده خرابی ها در آنالیزها مربوط به سرند ورودی بود که یک مسیر جدید جهت استندبای طراحی شد به گونه‌ای که از مسیر ثانویه ای، کنسانتره فیلتر کیک شارژ می شود.

همچنین در کلیه توقفات بعد از توقف سالیانه مدیریت دانش با دیدگاه آموزش شرکت‌های بومی انجام می‌شود. لذا بالابردن قابلیت اطمینان خطوط با جوانان متخصص بومی به سرانجام رسیده است.

2

تاریخ انتشار : ۱۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۷
شناسه مطلب : 35426
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.