مدیرعامل شرکت لوله‌سازی اهواز خبر داد:لوله‌سازی اهواز آغازگر استراتژیک‌ترین طرح کشور/ تولید ۵۱۵ کیلومتر لوله مقاوم به نفت و گاز ترش برای خط لوله گوره به جاسک
علی خنیفر مدیرعامل شرکت لوله‌سازی اهواز در مورد کار بزرگ صورت گرفته در پروژه خط لوله انتقال نفت گوره به جاسک گفت: خانواده‌ بزرگ لوله‌سازی اهواز با افتخار با پذیرشِ ریسک‌های متنوع از جمله ریسک مالی، آغازگر تولید لوله‌های مورد نیاز برای خط انتقال نفت گوره به جاسک از نیمه‌ دوم سال ۹۷ بود. با تولید ۵۱۵ کیلومتر لوله برای خط انتقال نفت بیش از ۱ هزار کیلومتری گوره به جاسک با تدبیر و تلاش شرکت لوله‌سازی اهواز، این پروژه مهم و استراتژیک به بهره‌برداری رسید. لوله‌سازی اهواز به عنوان اولین شرکت تولیدِ لوله برای این طرح، این پروژه را شروع و به عنوان اولین شرکت نیز به تعهد خود در زمانِ تعیین‌شده جامعه عمل پوشاند.

با تولید ۵۱۵ کیلومتر لوله برای خط انتقال نفت بیش از ۱ هزار کیلومتری گوره به جاسک با تدبیر و تلاش شرکت لوله‌سازی اهواز، این پروژه مهم و استراتژیک به صورت رسمی افتتاح شد.

علی خنیفر مدیر عامل شرکت لوله سازی اهواز گفت: خانواده‌ی بزرگ لوله سازی اهواز با افتخار با پذیرشِ ریسک‌های متنوع از جمله مالی مربوط به بومی سازی این پروژه آغازگر تولید لوله‌های مورد نیاز در نیمه‌ی دوم سال ۹۷ بود.

خنیفر افزود: با تولید ۵۱۵ کیلومتر لوله برای انتقال بیش از  ۱ هزار کیلومتری خط لوله نفت کشور با تدبیرِ شرکت لوله سازی اهواز، پروژه مهم و استراتژیک انتقال نفت خام گوره به جاسک به صورت رسمی افتتاح شد.

وی اظهار کرد: فراموش نکنیم که مهمترین الزامِ اجرای این پروژه، لوله‌های انتقال نفت بود که انتقال این ماده معدنی را ممکن می‌ساخت و لوله سازی اهواز با پذیرش ریسک‌های متنوع با افتخار ۴۲ هزار و ۵۰۰ شاخه از این پروژه را به عنوان اولین شرکت تولیدِ لوله برای این طرح، این پروژه را شروع و به عنوان اولین شرکت نیز به تعهد خود در زمانِ تعیین شده جامعه عمل پوشاند.

خنیفر افزود: بدون تردید مشارکت در پروژه مهم و ملی خط لوله ۴۲ اینچ گوره – جاسک که از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان استراتژیک ترین پروژه دولت توصیف شده است، مهمترین پروژه شرکت لوله سازی اهواز در دو سال اخیر بود که برگ زرین دیگری بر افتخارات ۵۵ ساله لوله سازی اهواز افزود.

وی یاداور شد: این شرکت در بخش تأمین موادخام داخل کشور با ساخت و پوشش حدود ۴۲۵۰۰ شاخه به طول تقریبی ۵۱۵ کیلومتر که معادل حدودا  ۶۰ درصد از مجموع لوله های مورد نیاز بوده‌است، نقش کلیدی در پیشرفت بخش ساخت و پوشش لوله های مورد نیاز این طرح دارد.

مدیر عامل شرکت لوله سازی اهواز با بیان اینکه باید یادآور شد که این موفقیتها حاصل نمی‌شد، مگر آنکه پیوندی ژرف و پایدار بین کلیه اجزای شرکت برقرار باشد توضیح داد: همین پیوند عمیق، زمینه پیشگامی شرکت در سالهایی را فراهم ساخت که “رونق تولید” و “جهش تولید” محور اصلی برنامه‌ریزی‌های آن بود.

خنیفر تاکید کرد: لوله سازی اهواز تلاش کرد در تحقق این اهداف که منطبق بر فرمایشات مقام معظم رهبری و در راستای رشد کمی و کیفی شرکت بود گامهای ارزنده ای بردارد. همچنین اهدافی رفیع و ارزشمندی داریم که از ابتدای سال ۱۴۰۰، حرکت در جهت نیل به این اهداف متعالی را شروع کرده‌ایم؛ اهدافی که نیل به آنها در سایه تداوم پیوند ارکان مختلف مجموعه و برنامه ریزی و پشتکار همکاران گرامی در لوله سازی اهواز با محور توجه و تحقق شعار رهبری، دور از دسترس نخواهد بود.

2

تاریخ انتشار : ۲ مرداد ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۰
منبع : ایلنا
شناسه مطلب : 37018
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.