نتیجه معاملات امروز مقاطع طویل فولادی در بورس کالا/ قطع برق چقدر قیمت میلگرد را افزایش داد؟
به گزارش چیلان، امروز چهارشنبه ۶ مردادماه، بورس کالا میزبان عرضه ۶۸ هزار و ۶۴۹ تن انواع مقاطع طویل فولادی (تیرآهن و میلگرد) بود که با احتساب معاملات مچینگ ۵۵ هزار و ۱۱۹ تن از این مقاطع معامله شد. نتیجه کامل معاملات امروز مقاطع طویل را در جدول زیر ببینید.

به گزارش  چیلان ، امروز چهارشنبه ۶ مردادماه، بورس کالا میزبان عرضه ۶۸ هزار و ۶۴۹ تن انواع مقاطع طویل فولادی (تیرآهن و میلگرد) بود که با احتساب معاملات مچینگ ۵۵ هزار و ۱۱۹ تن از این مقاطع معامله شد. نتیجه کامل معاملات امروز مقاطع طویل را در جدول زیر ببینید.

معاملات میلگرد امروز در بورس کالا با قیمت میانگین ۱۵۵۱۹ تومان به ازای هر کیلو انجام شد که افزایش حدوداً ۳۵۵ تومانی یا ۲.۳ درصدی را نسبت به قیمت میانگین پیشین معاملات نشان می‌دهد. استقبال بالا برای خرید مقاطع طویل، باعث افزایش سطح قیمت‌های بورس کالا تا سطح بازار آزاد شد.

قطع برق و توقف تولید شرکت‌های فولادی باعث رشد قابل توجه قیمت محصولات فولادی شده است. آخرین قیمت میلگرد در بورس کالا پیش از قطع برق شرکت‌های فولادی ۱۳۹۲۸ تومان به ازای هر کیلو در تاریخ ۹ تیر بوده است و از آن زمان تاکنون قیمت میلگرد ۱۱.۴ درصد افزایش یافته است.

1 76 2 332

2

تاریخ انتشار : ۶ مرداد ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۷
شناسه مطلب : 37113
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی