پیام تبریک دکتر امرایی به مناسبت چهارمین سالگرد افتتاح کارخانه گندله سازی ۵ میلیون تنی فولادسنگان
مدیر عامل فولاد سنگان دکتر امرایی به مناسبت چهارمین سالگرد افتتاح کارخانه گندله سازی 5 میلیون تنی فولادسنگان پیام تبریکی ارسال کرد.

متن این پیام به شرح ذیل است :

همکاران گران مایه و ارزشمند

امروز در حالی چهارمین سالگرد  بهره برداری از کارخانه گندله سازی را  پاس می داریم که در طول این چند سال به لطف و فضل الهی و تلاش های مستمر و جهاد گونه شما ، گام های بلند و بنیادین در پیشبرد هرچه بهتر امور برداشتیم  و دستیابی به رکورد های تولید روزانه، ماهیانه و رشد تولید گندله ، راه اندازی کارخانه کنسـانتره سازی با دستان با همت متخصصان داخلی و … گوشه ای از دستاوردها و موفقیت های خانواده بزرگ فولاد سنگان است.

بی‌گمان در این عرصه جنگ اقتصادی و تحریم های یک جانبه دشمنان،  کسب موفقیت ‌های بی ‌بدیل کارکنان  فولاد سنگان طی چندین سال گذشته در بخش‌های مختلف این شرکت نشانه‌ای آشکار و مصداقی بارز از توسعه، پیشرفت و تلاش صادقانه فرزندان برومند این سرزمین است.

در این جا ضمن تقدیر و سپاس ویژه  از تلاش های بی شائبه و شبانه روزی شما و همراهی خانواده های محترمتان،  امیدوارم در پرتو عنایات خاصه حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) ، انسجام ، همگرایی  و وفاق شما در سالی که به فرموده مقام معظم رهبر ی سال ” تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها ” نامگذاری شده است، ضمن تحقق اهداف تولیدی در این شرکت ، شاهد اعتلا و توسعه صنعتی در منطقه و کشور عزیزمان ایران باشیم.

 

 

photo 2021 08 01 07 41 57

2

تاریخ انتشار : ۱۰ مرداد ماه ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۰
شناسه مطلب : 37165
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.