اهدای نشان عالی مدیر سال به مدیرعامل هلدینگ سرمایه گذاری غدیر
امیر عباس حسینی، مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری غدیر در ششمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال از بین 88مدیرعامل بنگاه های اقتصادی در زمینه های مختلف طی ارزیابی و مدل کار آفرینی به عنوان برترین مدیرعامل کشور معرفی و نشان عالی مدیر سال و تندیس این اجلاس به وی تقدیم شد.

به گزارش خودرونویس،امیر عباس حسینی، مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری غدیر در ششمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال  از بین  ۸۸مدیرعامل بنگاه های اقتصادی در زمینه های مختلف طی ارزیابی و مدل کار آفرینی به عنوان برترین مدیرعامل کشور معرفی و نشان عالی مدیر سال و تندیس این اجلاس به وی تقدیم شد.

ششمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال، با حضور مسئولان کشور برگزار و از مدیران برتر تجلیل و در پایان این اجلاس نشان عالی مدیر سال به امیر عباس حسینی، مدیرعامل هلدینگ سرمایه گذاری غدیر اهدا شد.

این گردهمایی با حضور حسینی معاون پارلمانی ریاست جمهوری، قاضی زاده هاشمی معاونت ریاست جمهوری، قوامی معاون وزیر اقتصاد، عباس پور سخنگو کمیسیون صنایع و ‌معادن ‌مجلس شورای اسلامی، هادی بیگی نژاد عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، خزایی عضو هیات علمی دانشگاه تهران و صالح عمرانی ریاست دانشگاه فنی حرفه ای و فعالان اقتصادی در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما ۲۹اذرماه ۱۴۰۰برگزار شد.

این اجلاس به همت گروه بین الملل عصر نوین و با مشارکت وزارت خانه ها و نهادهای علمی و دانشگاهی به منظور تجدید میثاق جامعه صنعت و تجارت با آرمان های «سردار شهید قاسم سلیمانی» به مناسبت فرارسیدن سالگرد شهادت این شهید والامقام  با حضور مقامات دولتی برگزار و شب گذشته به کار خود پایان داد.

در این مراسم از ۸۸مدیرعامل بنگاه های اقتصادی با اعطای نشان  عالی مدیر سال تجلیل و قدردانی شد، که در این میان آقای امیر عباس حسینی مدیر عامل هلدینگ سرمایه گذاری غدیر به عنوان برترین مدیر عامل کشور معرفی و تندیس مربوطه را دریافت کرد.

2

تاریخ انتشار : ۳۰ آذر ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۵
شناسه مطلب : 39979
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی