روابط عمومی شرکت ملی فولاد ایران برگزیده هفدهمین دوره روابط عمومی های کشور شد
روابط عمومی شرکت ملی فولاد ایران با رای هیات داوران هفدهمین دوره سمپوزیوم روابط عمومی های کشور، به عنوان روابط عمومی برتر کشور برگزیده شد.

به گزارش  چیلان ، در مراسم اختتامیه این سمپوزیوم که در مرکزهمایش های صداوسیما برگزارشد، روابط عمومی شرکت ملی فولادایران، در موضوع “مدیریت راهبردی روابط عمومی “در سال ۱۴۰۰ با عنوان روابط عمومی برتر انتخاب و لوح سپاس و تندیس این سمپوزیوم را دریافت کرد.

همچنین در این سمپوزیوم، روابط عمومی شرکت فولاد آذربایجان از شرکت های تابعه شرکت ملی فولاد ایران نیز بع عنوان روابط عمومی برتر در حوزه مسئولیت های اجتماعی برگزیده و لوح سپاس را دریافت کرد.

بنابه این گزارش، دبیرکل سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی اظهار داشت: در این دوره سمپوزیوم، شاهد ارائه ۸ مقاله علمی برگزیده توسط استادانی از ایران، بلژیک، امریکا، روسیه، ترکیه، اسلوونی و فنلاند با موضوع کلی “روابط عمومی پساکرونا؛ تغییرات و نتایج” بودیم و علاوه بر آن، دو کارگاه آموزشی با عناوین “نحوه تهیه و نگارش پیوست ارتباطی” و “کاربردهای ویکی پدیا در روابط عمومی” برگزار شد.

وی افزود: همکار اصلی ما در این رویداد، “انجمن بین المللی روابط عمومی” بود، اما علاوه بر این نهاد، این گردهمایی علمی با مشارکت حدود ۱۵۰ ارگان دولتی، غیردولتی، برندها و تعاونی برگزار شد.

سفیدی از برگزاری “جشنواره برترین های روابط عمومی ایران” به عنوان یکی از بخش های مهم این رویداد یاد کرد و گفت: در این راستا، روابط عمومی های برتر در فعالیت های ارتباطات الکترونیکی و مجازی، مدیریت راهبردی، اطلاع رسانی، ارتباطات رسانه ای، ارتباطات مردمی و تکریم ارباب رجوع، روابط عمومی کسب و کار، برنامه ریزی ارتباطی، مطالعات ارتباطی و افکار عمومی و مدیریت بحران معرفی خواهند شدند. همچنین در قالب این جشنواره، مدیران ارشد ارتباط گستر، و روابط عمومی های برتر را در موضوعات مذکور و در دو سطح استانی و ملی معرفی کرده و از آنها تقدیر شد و شش نشان ویژه نیز به شش روابط عمومی برتر کشور تقدیم شد.

2

تاریخ انتشار : ۲۷ دی ماه ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۶
شناسه مطلب : 40562
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی